Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Dawid Sarbak jest za likwidacją straży miejskiej? A za Strefą Płatnego Parkowania?
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
15 marca 2024r. o 13:20
~~Złota Kolczurka napisał(a): Pan Dawid ma mój glos.W sprawach aborciji mówi stanowczo nie a także narkotyków, mówi nie.Nie rozumiem jak można popierać zbrodnie dziecka do 12 tygodnia.Jakies referendum ludzie mają decydować o losie nienarodzonego dziecka.Jest tyle możliwości. Można oddać dziecko do okna życia lub domu dziecka.Sam jestem z domu dziecka nie znam swojej mamy ale jestem jej wdzięczny, że mnie urodziła.

A zdarza ci się jeszcze coś ciepłego czy z pozycji katola-emeryta piszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22779
somsiad
15 marca 2024r. o 13:42
Widząc jakość rozmów i wywiadów na tym portalu obawiam się, że żadne trudne dla kandydatów tematy nie zostaną poruszone. Dlaczego zrezygnowano z formuły Q&A? Kandydaci wydygali? Może przeprowadźcie live z pytaniami od bolecnautów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Szczodrzeniec niezalogowany
15 marca 2024r. o 13:44
Chłopaki. Roman was pozamiatał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Dalia niezalogowany
15 marca 2024r. o 13:57
Dawid wymiata! :D ma mój głos. Myślę, że Romana w końcu podaną siła młodości i otwartości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
15 marca 2024r. o 13:58
~~Jaskrawoczerwona Dalia napisał(a): Dawid wymiata! :D ma mój głos. Myślę, że Romana w końcu podaną siła młodości i otwartości.

Hahahahaha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
15 marca 2024r. o 14:02
A co z rolnikami i działkowiczami panie Sarbak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~twoj koszmar 3000 niezalogowany
15 marca 2024r. o 14:21
Dawida znam parę lat. Wiem, że jak coś postanowi to uparcie stara się to zrealizować, co jest dobre. Faktycznie dużo działa. W mieście przydałaby się świeżość, młoda krew, a przede wszystkim, ktoś kto w praktyczny sposób będzie spełniał potrzeby mieszkańców miasta. To, że jest z PiS-u jedni uznają za duży minus inni za plus, należy pamiętać, że polityka regionalna dużo różni się od ogólnopolskiej. Jest bardziej praktyczna i to gospodarze danego miasta jako piersi mają zawsze styczność z lokalnymi problemami, więc nie patrzyłbym tutaj kto z jakiej partii jest, tylko kto ile i w jaki sposób działa. Chociaż tutaj miałbym lekkie obawy, czy interesy partii nie wpływałyby na sprawowaną władzę w mieście, a tego bym nie chciał. Tutaj przeszkodą też może być wiek, aczkolwiek uważam, że jak na tak młody wiek, to ma spore doświadczenie, chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być go więcej. Czy byłby dobrym prezydentem? Tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę, że może zdobyć zaufanie wielu mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 4 niezalogowany
15 marca 2024r. o 14:23
~~twoj koszmar 3000 napisał(a): Dawida znam parę lat. Wiem, że jak coś postanowi to uparcie stara się to zrealizować, co jest dobre. Faktycznie dużo działa. W mieście przydałaby się świeżość, młoda krew, a przede wszystkim, ktoś kto w praktyczny sposób będzie spełniał potrzeby mieszkańców miasta. To, że jest z PiS-u jedni uznają za duży minus inni za plus, należy pamiętać, że polityka regionalna dużo różni się od ogólnopolskiej. Jest bardziej praktyczna i to gospodarze danego miasta jako piersi mają zawsze styczność z lokalnymi problemami, więc nie patrzyłbym tutaj kto z jakiej partii jest, tylko kto ile i w jaki sposób działa. Chociaż tutaj miałbym lekkie obawy, czy interesy partii nie wpływałyby na sprawowaną władzę w mieście, a tego bym nie chciał. Tutaj przeszkodą też może być wiek, aczkolwiek uważam, że jak na tak młody wiek, to ma spore doświadczenie, chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być go więcej. Czy byłby dobrym prezydentem? Tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę, że może zdobyć zaufanie wielu mieszkańców.


Czy 2 mieszkańców to wielu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza