Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Dawid Sarbak jest za likwidacją straży miejskiej? A za Strefą Płatnego Parkowania?
~~Miedzianoczerwony Kopytnik niezalogowany
15 marca 2024r. o 14:35
~~Zgniłozielony Dąb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złota Kolczurka napisał(a): Pan Dawid ma mój glos.W sprawach aborciji mówi stanowczo nie a także narkotyków, mówi nie.Nie rozumiem jak można popierać zbrodnie dziecka do 12 tygodnia.Jakies referendum ludzie mają decydować o losie nienarodzonego dziecka.Jest tyle możliwości. Można oddać dziecko do okna życia lub domu dziecka.Sam jestem z domu dziecka nie znam swojej mamy ale jestem jej wdzięczny, że mnie urodziła.

A zdarza ci się jeszcze coś ciepłego czy z pozycji katola-emeryta piszesz?

A ty z pozycji LGBT piszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~twoj koszmar 3000 niezalogowany
15 marca 2024r. o 15:11
~~pytanie 4 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~twoj koszmar 3000 napisał(a): Dawida znam parę lat. Wiem, że jak coś postanowi to uparcie stara się to zrealizować, co jest dobre. Faktycznie dużo działa. W mieście przydałaby się świeżość, młoda krew, a przede wszystkim, ktoś kto w praktyczny sposób będzie spełniał potrzeby mieszkańców miasta. To, że jest z PiS-u jedni uznają za duży minus inni za plus, należy pamiętać, że polityka regionalna dużo różni się od ogólnopolskiej. Jest bardziej praktyczna i to gospodarze danego miasta jako piersi mają zawsze styczność z lokalnymi problemami, więc nie patrzyłbym tutaj kto z jakiej partii jest, tylko kto ile i w jaki sposób działa. Chociaż tutaj miałbym lekkie obawy, czy interesy partii nie wpływałyby na sprawowaną władzę w mieście, a tego bym nie chciał. Tutaj przeszkodą też może być wiek, aczkolwiek uważam, że jak na tak młody wiek, to ma spore doświadczenie, chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być go więcej. Czy byłby dobrym prezydentem? Tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę, że może zdobyć zaufanie wielu mieszkańców.


Czy 2 mieszkańców to wielu ?

Czy 2 czy 1000 mieszkańców, to już wyjdzie po głosowaniu ;) Ja tylko przedstawiam moje przypuszczenia, a czy się okażą trafne to już się zobaczy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Rojnik niezalogowany
15 marca 2024r. o 16:46
~~twoj koszmar 3000 napisał(a): Dawida znam parę lat. Wiem, że jak coś postanowi to uparcie stara się to zrealizować, co jest dobre. Faktycznie dużo działa. W mieście przydałaby się świeżość, młoda krew, a przede wszystkim, ktoś kto w praktyczny sposób będzie spełniał potrzeby mieszkańców miasta. To, że jest z PiS-u jedni uznają za duży minus inni za plus, należy pamiętać, że polityka regionalna dużo różni się od ogólnopolskiej. Jest bardziej praktyczna i to gospodarze danego miasta jako piersi mają zawsze styczność z lokalnymi problemami, więc nie patrzyłbym tutaj kto z jakiej partii jest, tylko kto ile i w jaki sposób działa. Chociaż tutaj miałbym lekkie obawy, czy interesy partii nie wpływałyby na sprawowaną władzę w mieście, a tego bym nie chciał. Tutaj przeszkodą też może być wiek, aczkolwiek uważam, że jak na tak młody wiek, to ma spore doświadczenie, chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być go więcej. Czy byłby dobrym prezydentem? Tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę, że może zdobyć zaufanie wielu mieszkańców.

Po pierwsze z PiS - u, to dziękuję, po drugie jeszcze dobrze nie zaczął pracować , a już Prezydentem chce być, za mało doświadczenia ma . PO trzecie nie podoba mi się to, że całymi rodzinami startują w wyborach. Czy to jest sposób na życie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~twoj koszmar 3000 niezalogowany
15 marca 2024r. o 17:23
~~Żółtozielony Rojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~twoj koszmar 3000 napisał(a): Dawida znam parę lat. Wiem, że jak coś postanowi to uparcie stara się to zrealizować, co jest dobre. Faktycznie dużo działa. W mieście przydałaby się świeżość, młoda krew, a przede wszystkim, ktoś kto w praktyczny sposób będzie spełniał potrzeby mieszkańców miasta. To, że jest z PiS-u jedni uznają za duży minus inni za plus, należy pamiętać, że polityka regionalna dużo różni się od ogólnopolskiej. Jest bardziej praktyczna i to gospodarze danego miasta jako piersi mają zawsze styczność z lokalnymi problemami, więc nie patrzyłbym tutaj kto z jakiej partii jest, tylko kto ile i w jaki sposób działa. Chociaż tutaj miałbym lekkie obawy, czy interesy partii nie wpływałyby na sprawowaną władzę w mieście, a tego bym nie chciał. Tutaj przeszkodą też może być wiek, aczkolwiek uważam, że jak na tak młody wiek, to ma spore doświadczenie, chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być go więcej. Czy byłby dobrym prezydentem? Tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę, że może zdobyć zaufanie wielu mieszkańców.

Po pierwsze z PiS - u, to dziękuję, po drugie jeszcze dobrze nie zaczął pracować , a już Prezydentem chce być, za mało doświadczenia ma . PO trzecie nie podoba mi się to, że całymi rodzinami startują w wyborach. Czy to jest sposób na życie?

Jak Ci się kandydat nie podoba to po prostu zagłosuj na kogoś innego, ja ta nie namawiam, każdy ma swoją wolę, sam nie wiem na kogo jeszcze zagłosuję. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina niezalogowany
15 marca 2024r. o 20:14
Jest demokracja, każdy ma prawo startować w wyborach. To, że startują nie znaczy że się dostaną? Są twoje pieniądze robią kampanię? Mam wrażenie że zazdrość przemawia przez Was.... to kto ma startować? Starsi, emeryci? Prawo nie zabrania startować w wyborach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
15 marca 2024r. o 20:16
Ja również odniosą się do wyborów... Jeżeli ktoś ma chęci, czuje się w tym dobrze, to dlaczego ma nie startować? Z innych partii też startuje mąż i żona...bez przesady,konstytucja tego nie zabrania....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mania niezalogowany
15 marca 2024r. o 20:18
Pan Dawid ma 5 letnie doświadczenia w samorządzis a wcześniej też działał, był aktywny. To społecznik z krwi i kości. Potrafi pogodzić pomoc drugiemu człowiekowi z domem rodzinnymi i pracą. Ale nie da się wszystkim dogodzić. Pamiętajcie że stawiamy na człowieka a nie na partię. On sobą reprezentuje wysoką kulturę i klasę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
15 marca 2024r. o 20:21
Ludzie za mało słyszą o działach Pana Dawida,znam go i wiem ile wnosi, jak się stara. Jest szczery,sumienny, pracowity i niezwykle empatyczny. Do tego wiedzę ma , KRS w jednym palcu, wiedzę administracyjna także. Niezwykle kompetentna młoda osoba, niestety z PiS ale patrzę na człowieka a nie tym razem na partię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.