Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz Molak: Zlikwiduję SPP, zatrudnię architekta i ogrodnika miejskiego
~~Pitu niezalogowany
16 marca 2024r. o 14:20
Pitu.....pitu i nic poza tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Opuncja niezalogowany
16 marca 2024r. o 14:27
~~Pitu napisał(a): Pitu.....pitu i nic poza tym


No dla tych co nie mają publicznej kasy na autopromocję czas jest ograniczony. A szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skfjfndnejd niezalogowany
16 marca 2024r. o 14:42
Słabe pytania a jeszcze słabsze odpowiedzi. Redaktor w ogóle nie przygotowany. Możnaby mocniej docisnąć tego pisowca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
16 marca 2024r. o 16:22
~~Skfjfndnejd napisał(a): Słabe pytania a jeszcze słabsze odpowiedzi. Redaktor w ogóle nie przygotowany. Możnaby mocniej docisnąć tego pisowca .
. Czy chodzi o redaktora?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Ligustr niezalogowany
16 marca 2024r. o 17:45
A ja nie chcę żadnej likwidacji płatnego parkowania. Wreszcie można w miarę normalnie stanąć, a nie jak wcześniej wszystko zapchane. Do zmiany jest tylko organizacja - wprowadzić jednego pobieracza opłat, a nie że na każdym kawałku muszę kupować kolejny bilecik. No i zamontować jakieś normalne parkometry, a zabrać to badziewie, co godzinę myśli i nie wydaje reszty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
16 marca 2024r. o 21:31
Po występie kompromitującym młodego Przybylskiego wyraźnie widać, że tylko Molak z Impulsu może zagrozić Romanowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Goździk niezalogowany
16 marca 2024r. o 22:19
~~Bladofioletowa Tawułka napisał(a): Komunikacja Panie Molak i inni kandydatci powinna być płatna! Dlaczego? Bo nie ma nic za darmo! A ja nie chce pracować na darmowe jazdy innych ! Mi nikt auta nie tankuje !! Wiec do roboty nieroby!!

Sprzedaj samochód,będziesz miał komunikację miejską,albo kijki ..hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Kapusta niezalogowany
16 marca 2024r. o 22:30
Dlaczego ja mam płacić za darmowe autobusy dla żuli i emerytów?
Komunikacja powinna byc płatna.
Co z tego że bezpłatna jak trzy autobusy na krzyż na dzień.
I czas wreszcie żeby ktoś zaczął planować drogi w tym mieście bo to co jest do tej pory to jakiś cyrk a nie miasto.
czy to wogóle ktoś projektuje czy tak na szybcika jest teren do sprzedania to dawaj osiedle . A co z drogami? A co nas to obchodzi. Niech na pieszo przez pola chodzą. Jarzębinowa - jedna droga dojazdowa a osiedle za jarzębinową też jedna i to taka że dwa samochody mają problem żeby się minąć. I tak dobrze że nie zostawili tam ścieżki szerokości pół metra.
Szczyty niekompetecji.
Mieszkam na ślepej uliczce. Fajnie bo nie mam ruchu pod domem. Ale jak była awaria i droga dwa miesiące rozkopana to trzeba było daaaleko zostawiać samochód. Bo nie ma innej drogi dojazdowej. A kto w pore nie wyjechał to potem musiał chodzić z buta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza