Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dawid Sarbak: Jestem najlepszym kandydatem na prezydenta Bolesławca
~~Szarobiały Kiścień niezalogowany
19 marca 2024r. o 11:13
miasto zwierząt ??????????? jaja sobie gość robi.... przywrócić zieleń w mieście ale nie jakieś bzdury... ma być estetycznie a nie kiczowato
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Trytoma niezalogowany
19 marca 2024r. o 11:16
to żenada ,żeby całą rodziną tak żałośnie się w kręcać do korytka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka Bolesławca niezalogowany
19 marca 2024r. o 12:20
Gdzie będzie można Pana spotkać,aby móc poznać i porozmawiać? Zaznaczę że jestem mieszkańcem osiedla J.P II i widziałam banery. Jednak na żywo nigdy nie wiedziałam a brakuje mi takiego spotkania dla chętnych mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowy Dyptam niezalogowany
19 marca 2024r. o 12:32
Wszyscy narzekają a i tak wybiorą Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Belzebub niezalogowany
19 marca 2024r. o 13:10
~~Złocistobrązowy Mamutowiec napisał(a): ten wyglada jak licealista, Przybylski nie wie jakie ma poglady, Molaka zona pracuje w ktoryms z samorzadow, grubas w krawacie w grochy pobetonowal miasto. na kogo glosowac? nie ma na kogo. jak zyc panie premierz, jak zyc?
Jeszcze raz napiszesz kłamstwo o Pani Iwonie to dostaniesz pozew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Cis niezalogowany
19 marca 2024r. o 13:24
Roman na prezydenta ole ole lla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Orzech niezalogowany
19 marca 2024r. o 13:29
~~Żółtoruda Pietruszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczna Lantana napisał(a): Gosciu przynajmniej ma wyksztalcenie i merytorycznie mowi ale wam i tak przeszkadza bo z pisu to dalej glosujcie na tych samych i narzekajcie dalej brawo
Jakie ma wykształcenie?


Skończył WUML na Nowogrodzkiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Nastrurcja niezalogowany
19 marca 2024r. o 13:37
~~Belzebub napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistobrązowy Mamutowiec napisał(a): ten wyglada jak licealista, Przybylski nie wie jakie ma poglady, Molaka zona pracuje w ktoryms z samorzadow, grubas w krawacie w grochy pobetonowal miasto. na kogo glosowac? nie ma na kogo. jak zyc panie premierz, jak zyc?
Jeszcze raz napiszesz kłamstwo o Pani Iwonie to dostaniesz pozew.


Gdzieś ktoś wcześniej pisał że pani Molak rzekomo dostała pracę i awans w powiecie. Z tego co wiem sprawa już zgłoszona. Niebawem poznamy, poczytamy przeprosiny, a Dom Dziecka wzbogaci się o parę groszy z nawiązki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza