Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W środę, 20 marca, możliwe utrudnienia w ruchu drogowym w okolicy zjazdu z A4 w Godzieszowie
~~Złotawa Kapusta niezalogowany
23 marca 2024r. o 9:05
tak ...to prawda...
kiedyś czytałem jak jakieś zrzeszenie rolnicze podpisało umowę z Biedronkami na dostawy cebuli a umowa była tak napisana że miesiącami czekali na kasę i w końcu sprawa oparła się o sąd ...
z tymi jabłkami tez prawda ale są to sporadyczne przypadki jeśli chodzi o zbiory ...ostatnio tak było z porzeczkami...

mogliby oddawać je do przedszkoli ,szkół czy domów dziecka ale to s......skie państwo zapewne postąpiło by tak jak z pewnym piekarzem z Legnicy...
to kolejny przykład tego jak państwo tworzy chore układy...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Kapusta niezalogowany
23 marca 2024r. o 9:07
co napisałem nie tak że ''mordor '' nie puścił? ;D
opanuj się człowieku ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
23 marca 2024r. o 19:50
Rolnictwo w UE będzie, pytanie tylko jakie. I nasi rolnicy obecnie walczą o to, by było opłacalne dla nich. I to jedyny cel. A ja zwracam uwagę, ze dla konsumenta ,że dla konsumenta (np. dla mnie) to wygląda tak, że oni walczą o wyższe ceny, które ja będę płacił.
A jakość żywności, to oni mają w dupie, ten temat ich zupełnie nie obchodzi. Rolnik pracuje dla kasy, a nie dla idei (no i nic dziwnego). Jego obchodzi ile mu zapłacisz i tylko to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Mięta niezalogowany
23 marca 2024r. o 20:03
~~Don-Bum napisał(a): ~~Don-Bum niezalogowany
11 min. temu
Rolnictwo w UE będzie, pytanie tylko jakie. I nasi rolnicy obecnie walczą o to, by było opłacalne dla nich. I to jedyny cel. A ja zwracam uwagę, ze dla konsumenta ,że dla konsumenta (np. dla mnie) to wygląda tak, że oni walczą o wyższe ceny, które ja będę płacił.
A jakość żywności, to oni mają w dupie, ten temat ich zupełnie nie obchodzi. Rolnik pracuje dla kasy, a nie dla idei (no i nic dziwnego). Jego obchodzi ile mu zapłacisz i tylko to.
Zgłoś do moderacji

Wiedz jedno. Chleb tyle samo kosztuje dla ciebie i dla mnie jak wtedy gdy pszenica była po 1600 zł. a nie po 600. Zadaj sobie trud kto zgarnia zyski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ronaldhek niezalogowany
23 marca 2024r. o 20:05
adult Sites
el solo queria una mamada yo que me rompiera bien el culo.follando a una verga con mi trasero
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
24 marca 2024r. o 12:05
Podobno rolnik mnie karmi, związkowiec chroni, a ksiądz się za mnie modli.I jeszcze wszyscy oni robią to za darmo!

Tylko o zdanie nikt nie zapytał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Godecja niezalogowany
25 marca 2024r. o 8:25
Nowy komunikat z Lidla, Biedronki, Netto, Kauflandu... - nie wolno tego jeść! Marzec 2024
Te produkty spożywcze były do niedawna dostępne w popularnych dyskontach czy marketach. Okazało się jednak, że ich spożycie w skrajnych przypadkach może skończyć się w szpitalu lub nawet śmiercią!

Zdjęcia i opis tych produktów w naszej galerii:

Groźne produkty ze sklepów! Masz je w domu? Lista MARZEC 2024
Sanepid co kilka dni informuje o kolejnych produktach wycofanych z obrotu! Powody bywają różne, np. wykrycie szkodliwych substancji w ich składzie, stosowanie zakazanych w Unii Europejskiej składników,''

???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 2 niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 6:39
Ile gumofilce płacą KRUS-u miesięcznie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.