Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają wybory samorządowe. Mamy dane dot. frekwencji na godz. 12:00!
~~odp niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 14:26
~~Zzieleniały Barwinek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Papa Smerf napisał(a): Nie i nie mam zamiaru. Nazbieralo się tych PIERDZISTOŁKOW I chcą za darmo brać kasę g...o robią a kasa im wpada.


O, jest pierwszy głupek. chyba to ty jestes tym glupkiem cos zabolało?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wYBORY W TOKU niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 14:27
A tu korreatorr szaleje. Byle któś cara nie opluł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eryk niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 14:30
Skok na kasę i nie wiele więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~baron niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 14:34
Fajnie prezentują się obwieszone auta dostawcze naprzeciw szkoły na ul.Bielskiej ,gdzie urzęduje komisja wyborcza .Czy to zgodne z prawem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony ludek niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 15:01
Okręg nr 1 żenada 3 stoliki .Pan Radny Adam już głosowała? Prawdopodobnie to jego ostatnia kadencji za mało mógł zrobić przez te 5 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 16:11
Wysoka temperatura źle wpływa na komisje wyborcze.W Iwinach kobieta nie dostała karty z listami na radnych powiatowych,w Wartowicach zamiast takiej karty,dwie do sejmiku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wooow niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 16:40
~~pinochet napisał(a): Wysoka temperatura źle wpływa na komisje wyborcze.W Iwinach kobieta nie dostała karty z listami na radnych powiatowych,w Wartowicach zamiast takiej karty,dwie do sejmiku.
chachacha dowiemy sie kto wybral do komisji i jak przebiegało szkolenie swiat mały nie da sie to ukryc zapewne wiadomosc sie rozpowszechni jak swieze bułeczki to unikatowa sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~buch niezalogowany
7 kwietnia 2024r. o 16:43
najnizsza frekwencja w kraju brawo 3 nogo ruszyliscie z kopyta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu