Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Reklamowali się w Bolec.Info - portalu nr 1 w powiecie i wygrali wybory!
~~Celestynowa Tygrysówka niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:05
somsiad napisał(a):
Ktoś napisał: Marcin Marczewski napisał(a): Aktualnie nie zasilamy similarweb naszymi danymi, więc dane, które są tam prezentowane bazują na nieprawidłowych predykcjach, nie należy im wierzyć, bo są mocno zaniżone.


ale przecież sami zaprezentowaliście screen z similiar.....?
no i kasowanie komentarzy nadal we krwi wam zostało towarzyszu?

Zaraz ktoś napisze że kasują tylko chamskie komentarze co oczywiście prawda nie jest. Bolszewia i tyle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Kalia niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:11
nieprawda a przynajmniej częściowe ''omijanie ''prawdy ...;D
bo nikt mi nie zarzucie tego że w przeciągu powiedzmy dziesięciu lat (zaniżam ) chociaż raz wszedłem na stronę konkurencji a po drugie ani razu Panie Marcinie pański pracownik nie wyjaśnił mi dlaczego kasuje moje komentarze bez słowa wyjaśnienia ...
tym bardziej że wszystko -podkreślam WSZYSTKO - do czego się tu odnoszę opieram na treściach z z materiałów ogólnie dostępnych i nikt nie zarzuci tym materiałom że to fejki...

i jeszcze raz wrócę do jednego...
wrzucanie filmów muzycznych to tez fejk ?...bo nadal tam też nie wrzucę klipu ...;D
a dzisiejsze lub wczorajsze ''wrzutki'' z filmikami ''oprycha'' czy ''qwqx-a'' ?
kto zadecydował że to nie fejki?...główny admin czy jego nadgorliwy i tendencyjny w ocenach pracownik ? ;D

wie Pan o kogo mi chodzi ? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Dabecja niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:15
Zaraz Gwizdek będzie kontratakował :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Kalia niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:19
~~Liliowa Czarnuszka napisał(a): Na bolecinfo można podyskutować a tamtym nie! Dwadzieścia lat na rynku medialnym to coś znaczy

bzdura...
nie wiem jak jest na ''tamtym'' ale pisanie że tutaj można ''podyskutować'' jest grubym przekłamaniem... gdyby tak było nie było by idio.ty.cznego komunikatu że post czeka na AKCEPTACJĘ która może potrwać
KILKA GODZIN!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Żylistek niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:34
~~Perłowoszara Kalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowa Czarnuszka napisał(a): Na bolecinfo można podyskutować a tamtym nie! Dwadzieścia lat na rynku medialnym to coś znaczy

bzdura...
nie wiem jak jest na ''tamtym'' ale pisanie że tutaj można ''podyskutować'' jest grubym przekłamaniem... gdyby tak było nie było by idio.ty.cznego komunikatu że post czeka na AKCEPTACJĘ która może potrwać
KILKA GODZIN!!!!!

Na bolcu też jestmoderacja, ale zdecydowanie mniejsza niż na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info, tam jest komuna 2.0. tam jest dozwolony tylko kolor tęczowy, zakazany krzyż, a każde zdanie niezgodny z linią pistotnych, jest zwalczane.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Kalia niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:51
~~Lawendowy Żylistek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Perłowoszara Kalia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Liliowa Czarnuszka napisał(a): Na bolecinfo można podyskutować a tamtym nie! Dwadzieścia lat na rynku medialnym to coś znaczy

bzdura...
nie wiem jak jest na ''tamtym'' ale pisanie że tutaj można ''podyskutować'' jest grubym przekłamaniem... gdyby tak było nie było by idio.ty.cznego komunikatu że post czeka na AKCEPTACJĘ która może potrwać
KILKA GODZIN!!!!!

Na bolcu też jestmoderacja, ale zdecydowanie mniejsza niż na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info, tam jest komuna 2.0. tam jest dozwolony tylko kolor tęczowy, zakazany krzyż, a każde zdanie niezgodny z linią pistotnych, jest zwalczane.Zastosowana autokorekta


chyba nie do końca wiesz na czym polega rola moderatora na forach...
moderacja ma polegać na utrzymywaniu PORZĄDKU na forum a nie na wstrzymywaniu lub wycinaniu postów bez podania przyczyn ...
nie jest a przynajmniej nie powinno być rolą moderatora kierowanie się swoimi przekonaniami bez względu na to czy są polityczne czy wyznaniowe...jeśli ulega emocjom nie powinien zajmować się takimi sprawami ..
skupiam się na tym co tutaj obserwuję ale ty jak widzę znasz i tamte ''klimaty'' ...;D
a tutaj?...pamiętam początki tej całej ''plademii ''covidowej i jak cięto tu posty nie po myśli redakcji...
pamiętam początki wojny na Ukrainie i jak ''mordorator'' wycinał posty gdzie wklejałem filmiki chociażby Rittera...pamiętam jak chłopina się podniecił i chciał mnie próbować obrażać jakimiś ''ruskimi onucami''...;D

weszli w buty taniego ''zamordyzmu'' bo jakby nie zauważyli że tym samym ulegli tylko tzw. owczemu pędowi...;D
dlaczego tak szybko zamykali tematy o tamtej wojnie?...bo pisało się prawdę która nie była zgodna z linią polityczną ''rządu'' a i oni jej ulegli stąd były cięcia...;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22779
somsiad
10 kwietnia 2024r. o 18:58
Marcin Marczewski napisał(a): Pytania były zadawane według kolejności ich zgłoszenia.
Zgodnie z zapowiedziami usunęliśmy, te które zawierały wulgarne zwroty (to już na etapie moderacji) oraz te, które były zadane po wskazanym terminie zadawania pytań. W weekend, w wolnej chwili, jeszcze raz odsłucham całość i zweryfikuję - jeśli by rzeczywiście się okazało, że coś pominęliśmy to może zrobimy dogrywkę ;-)


a co z ta weryfikacją ? nie starczyło czasu przez wszystkie te weekendy? czy pan redaktor kłamał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Serduszka niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 19:09
Marcinek napisał(a):
Aktualnie nie zasilamy similarweb naszymi danymi, więc dane, które są tam prezentowane bazują na nieprawidłowych predykcjach, nie należy im wierzyć, bo są mocno zaniżone.
Dane prawidłowe prezentujemy w newsie: wizyty w grudniu 2023: 725,1 tys. - Bolec.Info, 709,4 tys. istotne.


Tyle było w grudniu dzięki clickbaitowi o tym że zniszczyli Bazylike, ludzie się nazbierali I wchodzili z całej Polski, bo Google to promowało. W styczniu spadło wam do 18% tego co u Gwizdka i przestaliście udostępniać. Teraz podawane sa zawyżone dane. Czemu nie przekazujecie dalej do similarweb?? Twoje tłumaczenie się nie ma sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.