Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UM Bolesławic ogłasza rekrutację osób prowadzących zajęcia sportowe w ramach programu Aktywna Szkoła – Aktywny Weekend
~~Srebrnoszary Dereń niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 15:10
Najpierw uszanujcie swoich. Mistrzów sportowyxh przykład musi iść z góry. Prawda panie Jaswiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosc niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 15:19
Prawdziwi Mistrzowie Sportowi którzy z wielkim poświęceniem walczyłi o medale na arenie światowej żaden nich w tym roku nie otrzymał na Gali żadnej nagrody. Wstyd.!!! Dostali ci którym daleko do. pomostow swiatowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 21:31
chciał. m założyć klub sportowy to wogole nie byliście tym zainteresowani. Stypendium dla wybitnych sportowców nie było i nie będzie to odpowiedź... radnego rady miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mistrz niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 21:38
wszystko jasne,tylko to chyba zajęcie pro bono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Len niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 23:52
Klub żeglarski został pozbawiony możliwości treningów przez bezmyślne sprzedanie Krepnicy. Teraz dzieją się tam rzeczy, o których boicie się pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olek niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 0:01
Jaźwiec to kawał gnojka, ale i jemu kiedyś noga się podwinie....
Oj będzie cierpiał za te wszystkie krzywdy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwa niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 14:35
~~Bolecnauta napisał(a): chciał. m założyć klub sportowy to wogole nie byliście tym zainteresowani. Stypendium dla wybitnych sportowców nie było i nie będzie to odpowiedź... radnego rady miasta

Już wiem który mógł tak odpowiedzieć czy p. Lukas Jaswiec mógłby honorowo oddać mandat radnego? Nie docenić osobę niepełn która tyle dla miasta zrobiła tylko jeszcze ja dyskryminować to nie przystoi na pelniaca przez pana funkcje to zła wizytówka dla RM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Tawuła niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 9:41
za te psie pieniądze wykwalifikowany instruktor nei ruszy się z domu. będą prowadzić nauczyciele po 2dniowych kursach. jakość sięgnie dna. zupełnie inaczej jest w dużych miastach. w bc sport nie istnieje, miasto geriatryczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.