Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy termin I sesji Rady Powiatu Bolesławieckiego
~~Beżowobrązowy Liliowiec niezalogowany
4 maja 2024r. o 8:35
Na pierwszej sesji rady miasta z tego co mówił Roman ma być apel do Tuska w sprawie skargi na wojewodę który nie uruchamia punktu paszportowego w Bolesławcu. Zobaczymy jak zagłosują radni z PO... A może radni powiatu też podobny apel przygotują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Hortensja niezalogowany
4 maja 2024r. o 8:38
PO już się podzieliła. Przynajmniej dwóch już chce przejść do koalicji z Gabrysiakiem. Będzie ciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
4 maja 2024r. o 9:00
a kogo to obchodzi? ...klika zawsze pozostanie kliką...
to tylko kwestia grantów jakie kto dostanie ...;D
a ''po pierwsze mieszkańcy'' zostaną ''wydymani'' ...nasza lokalna społeczność już do tego jest przyzwyczajona ...
od lat daje się ''dymać'' nawet nie prosząc o odrobinę jakiegoś lubrykantu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Tawułka niezalogowany
4 maja 2024r. o 9:37
W tej całej układance nie ważne są umiejętności, predyspozycje i to kto sobą coś reprezentuje - ważne jest tylko "mierny, ale wierny" i słynne powiedzenie, które jest dalej aktualne "mój mąż jest z zawodu dyrektorem". Stołki już dawno rozdane , a hasła wyborcze - przecież, to tylko hasła dla lokalnej społeczności, która wszystko kupi. Życzę Wszystkim wybranym powodzenia i mądrości w wybieraniu władz powiatowych i zapamiętajcie, że jesteście tam dzięki ludziom, którzy 7 kwietnia dali Wam mandat zaufania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
4 maja 2024r. o 9:45
oni to mają zapamiętać?
nie przypominam sobie jakiejkolwiek władzuni ,(p)osłów czy radnych którzy tak naprawdę po tym jak ich wybrano robili coś wymiernego czy to dla Polaków czy jakiejś lokalnej społeczności...
dlatego ja tam im nic nie życzę bo po co ?
i tak będą robić swoje...to znaczy pod siebie i dla siebie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Winorośl niezalogowany
4 maja 2024r. o 10:23
~~Pomarańczowa Hortensja napisał(a): PO już się podzieliła. Przynajmniej dwóch już chce przejść do koalicji z Gabrysiakiem. Będzie ciekawie.

Czy coś im obiecali ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Cieszynianka niezalogowany
4 maja 2024r. o 10:28
sugeruje by slubowac - ja radny nowej kadecji slubuje zrzec sie diety radnego na cele charytatywne zawsze bede stal po stronie mieszkanca nie bede bał sie trudnych wyzwan ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Miłorząb niezalogowany
4 maja 2024r. o 15:28
~~Zgniła Laurowiśnia napisał(a): oni to mają zapamiętać?
nie przypominam sobie jakiejkolwiek władzuni ,(p)osłów czy radnych którzy tak naprawdę po tym jak ich wybrano robili coś wymiernego czy to dla Polaków czy jakiejś lokalnej społeczności...
dlatego ja tam im nic nie życzę bo po co ?
i tak będą robić swoje...to znaczy pod siebie i dla siebie...



A ja pamiętam 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza