Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogdan Zdrojewski kandydatem na posła do Parlamentu Europejskiego - [WIDEO]
~~Rdzawobrązowy Motylek niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 4:21
Zapytal bym jakie firmy mam nadzieje ze byly i jeszcze nie znikly budowaly parkan na granicy i dlaczego po znajomosci bez przetargu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~werka niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 8:37
~~pytanie 5 napisał(a): Ile razy wydaje mi się że PiS-i bandyci osiągnęli moralne dno, tyle razy udowadniają że to dopiero początek tego na co ich stać. Dlatego po raz kolejny zapytam czy pamiętacie jak długo Witek pobierała uposażenie swojego męża przechowując go z martwym mózgiem, prawie 3 lata na OIOMie ,kiedy od miesięcy był już warzywem?


Ile razy wydaje mi się że PIS przekroczył niemożliwą granicę demoralizacji politycznej to PO-Lewica-TrzeciaODNOGA przebija ich już na starcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Styrakowiec niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 23:39
Wszyscy muszą wyciągać wnioski. (…) Nie będę robił użytku nieprzyjemnego dla moich partnerów z tego, że mamy tak wyraźnie lepszy wynik od pozostałych. Ale mam nadzieję, że jedna lekcja dotarła także do koalicjantów: że ludzie nie chcą kompromisu ze złem. Ludzie nie chcą takiego: „no nie wiem, a może tak, a może nie”
— mówił Donald Tusk w rozmowie z dziennikarzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.