Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobacz, co potrafią piraci drogowi
~~Wyborca niezalogowany
8 lipca 2024r. o 12:14
Dopóki nie ma kary i Policji to możemy sobie nagrywać takie filmiki , wczoraj Debil bo inaczej nie można nazwać wyprzedził kilka aut pasem pod prąd , o mały włos minął wysepkę kończąca podwójna jezdnię i za 400 metrów skręcił pod sklep w Leczenie Górnym . Jedno słowo ciśnie się na usta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ajpod niezalogowany
8 lipca 2024r. o 14:16
Brak skutecznej prewencji, brak oznakowanych pojazdów, temat rzeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kjklklkj niezalogowany
8 lipca 2024r. o 17:11
~~Wyborca napisał(a): Dopóki nie ma kary i Policji to możemy sobie nagrywać takie filmiki , wczoraj Debil bo inaczej nie można nazwać wyprzedził kilka aut pasem pod prąd , o mały włos minął wysepkę kończąca podwójna jezdnię i za 400 metrów skręcił pod sklep w Leczenie Górnym . Jedno słowo ciśnie się na usta .

nagrywam i wysyłam na stopprzemocydrogowej - teraz już nawet nie wzywają na świadka tylko pirat dostaje od razu mandat - w tym roku to już 10 osób - pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
8 lipca 2024r. o 18:24
Ja bym chciał zobaczyć co Policjanci na to . Bo jak narazie wyścigi na tysiąclecia dalej trwają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
10 lipca 2024r. o 5:37
jeżdżą jak wariaci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza