Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matura 2024 w Bolesławcu: I LO i Oxpress ze stuprocentową zdawalnością
~~Rdzawobrązowy Cypryśnik niezalogowany
9 lipca 2024r. o 19:13
Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Irezyna niezalogowany
9 lipca 2024r. o 19:31
Zdawalność jak w Collegium Humanum....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Styrakowiec niezalogowany
9 lipca 2024r. o 20:55
Wielkie mi coś.... 78 % młodzieży ukraińskiej zdało w tym roku maturę w Polsce..... Już widzę jak piszą rozprawkę z lektury " ogniem i mieczem".....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Hibiskus niezalogowany
10 lipca 2024r. o 5:51
~~Żółtopomarańczowa Jasnota napisał(a):
Ktoś napisał: Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pąsowa Konwalia napisał(a): Sprawdźcie na oke, oxpres wcale nie ma 100 procent zdawalnosci. Sprostujcie to


100% uczniow ze szkoly zdalo - nie oznacza to, że osiągnęli wynik 100% z egzaminu.


Jak to????

Tak, że trzeba mieć minimum 30% z kazdego przedmiotu, aby zdać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Belfer niezalogowany
10 lipca 2024r. o 23:42
Ile trzeba zapłacić redakcji za publikowanie nieprawdziwych danych o zdawalnosci uczniów Oxpressu? To jest najlepszy portal w powiecie? Kpina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inka niezalogowany
11 lipca 2024r. o 18:38
Dziennikarze portalu chyba też powinni co nieco się dokształcić: piszemy małymi literami "język polski, niemiecki, angielski itp."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Pieris niezalogowany
11 lipca 2024r. o 18:42
Wyniki mojej matury z 1974 r. w 1LO w Bolesławcu -z czterech przedmiotów, oceny bardzo dobre.Na studia bez egzaminu, zostaje skierowany abiturient, z mniej spektakularnymi ocenami. Zdaję z powodzeniem, egzaminy wstępne na wybrany kierunek studiów.Zwieńczeniem studiów, jest uzyskanie przeze mnie, tytułu magistra. Nic dodać, nic ująć. Niesmak związany z typowaniem na studia, bez konieczności zdawania egzaminu wstępnego, kandydata, który osiągnął na maturze gorsze od moich wyniki, pozostaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.