Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Nawrocki kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP
14240
M21W2
6 maja 2025r. o 12:04
~~Makowa Bergenia napisał(a): PiSowcy nie są wściekli na Nawrockiego, że wyłudził mieszkanie od biednego seniora Pana Jerzego.
PiSowcy są wściekli na wszystkich dookoła, że to się wydało.
Co za hipokryzja.


" Sprawa mieszkania Nawrockiego. Pokazali testament pana Jerzego i akt notarialny
- W żadnym dokumencie urzędowym nie ma mowy o darowiźnie, w żadnym dokumencie nie ma mowy o opiece nad panem Jerzym - przekonywał Przemysław Czarnek.

Wskazał, że od 2007 r. senior jest pod opieką gdańskiego Domu Pomocy Społecznej.

- Pan Karol Nawrocki pomagał mu regularnie w chorobie i słabościach. Spotykał się z nim od 2008 r., a to spotkało się to z reakcją pana Jerzego - mówił poseł PiS.
Czarnek zaprezentował następnie testament, który Jerzy Ż. spisał w 2011 r.

- Ja niżej podpisany przekazuję cały swój dobytek Karolowi Nawrockiemu. Zaznaczam, że wydziedziczam przy tym swoją żonę i dzieci. Robię tak z racji braku kontaktu z wyżej wymienionymi od 37 lat - cytował Czarnek.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~~Ciekawy niezalogowany
6 maja 2025r. o 12:05
~~Gangster napisał(a): Zaraz się okarze że jeszcze na 6 mieszkań.


A to ciekawe co odpisujesz. W jaki sposób uzyskasz te informacje ? Czyżby tajny sztab Trzaskowskiego bezprawnie grzebał w teczkach i manipulował ? Pułkownicy dostali wytyczne?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~~Gienek niezalogowany
6 maja 2025r. o 12:06
Cóż, ABW zaangażowana, afera...nie to co pegasus inwigilujący wszystkich dookoła i Policja pilnująca starego grzyba z Żoliborza 24 godziny na dobę. Typowe pisowskie ameby umysłowe.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
14240
M21W2
6 maja 2025r. o 12:07
"- W 2012 roku wszyscy stawili się przed notariuszem w Gdańsku, dnia 24 stycznia 2012 roku, i spisali akt notarialny, który brzmi następująco: Karol i Marta, małżonkowie Nawroccy, oświadczają, że znany jest im stan techniczny przedmiotowego lokalu mieszkalnego oraz aktualny stan zobowiązań związanych z jego eksploatacją. Jerzy Żywiecki oraz Karol i Marta, małżonkowie Nawroccy, zobowiązują się zawrzeć w terminie nie wcześniej niż dnia 2 stycznia 2017 roku i nie później niż do dnia 31 marca 2017 roku umowę sprzedaży, w której Jerzy Żywiecki sprzeda, w stanie wolnym od wszelkich obciążeń i praw osób trzecich, prawo własności lokalu mieszkalnego nr 7, klatka C, stanowiącego odrębną nieruchomość, za cenę wynoszącą 120 000 zł, Karolowi i Marcie, małżonkom Nawrockim - czytał Czarnek."
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~~Srebrny Barwinek niezalogowany
6 maja 2025r. o 12:29
Są lemingi co poddasze zaadoptowali dając pod stołem , i nikt afery nie widzi ..
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~~Paproć strzępiasta niezalogowany
6 maja 2025r. o 12:43
Lucjan . Twojego chamstwa wiejski chamie nikt tu nie jest w stanie przebić. Jan załatwił cię na ,,cacy,, i nie możesz tego przeżyć bo skutecznie ukrócił ci ten plugawy jęzor. .
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~~ niezalogowany
6 maja 2025r. o 12:45
Barwinek musisz koniecznie tą sprawę nagłośnić. ;]
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~~ niezalogowany
6 maja 2025r. o 12:54
DM od kilku dni żyjesz panem Jerzym z DPSu. Zawsze możesz adoptować pana Jerzego to ci ulży !
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
REKLAMA PÓŁNOC Nieruchomości zaprasza
REKLAMA KGHM zaprasza