REKLAMA ZSTiP zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Nowe informacje o odkryciach przy placu Popiełuszki!
BolecForum Bolecnauci komentują

Nowe informacje o odkryciach przy placu Popiełuszki!

24 odpowiedzi strona 1 z 3
~~Zapytajkagość
I co niestety dalej będzie pod sterta gruzu bo trzeba zrobić tam kolejny sklep......
~~wwgość
Pytanie pierwsze, łaził Pan po budowie bez kasu i kamizelki, po drugie czy ma Pan zgode inwestora na publikacje zdjęć cy to tzw. lokalna samowolka. Zgoda samego archeologa nie wystarczy. teren jest ogrodzony i na wejscie i umieszczanie fotografii powinien Pan dostać zgode.
~~redakcjagość
~~ww napisał(a): Pytanie pierwsze, łaził Pan po budowie bez kasu i kamizelki, po drugie czy ma Pan zgode inwestora na publikacje zdjęć cy to tzw. lokalna samowolka. Zgoda samego archeologa nie wystarczy. teren jest ogrodzony i na wejscie i umieszczanie fotografii powinien Pan dostać zgode.



3 X tak.
~~Dariusz Gołębiewskigość
~~ww napisał(a): Pytanie pierwsze, łaził Pan po budowie bez kasu i kamizelki, po drugie czy ma Pan zgode inwestora na publikacje zdjęć cy to tzw. lokalna samowolka. Zgoda samego archeologa nie wystarczy. teren jest ogrodzony i na wejscie i umieszczanie fotografii powinien Pan dostać zgode.

Aby w ogóle wejść na ten teren, musieliśmy dostać zgodę inwestora i przestrzegać wszystkich przepisów prawa budowlanego. Wszystkie procedury zostały zachowane.
~~Niebieskoszara Metasekwojagość
~~Dariusz Gołębiewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ww napisał(a): Pytanie pierwsze, łaził Pan po budowie bez kasu i kamizelki, po drugie czy ma Pan zgode inwestora na publikacje zdjęć cy to tzw. lokalna samowolka. Zgoda samego archeologa nie wystarczy. teren jest ogrodzony i na wejscie i umieszczanie fotografii powinien Pan dostać zgode.

Aby w ogóle wejść na ten teren, musieliśmy dostać zgodę inwestora i przestrzegać wszystkich przepisów prawa budowlanego. Wszystkie procedury zostały zachowane.



Gdzie kamizelka i kask
~~Ceglastoróżowa Jagodagość
~~ww napisał(a): Pytanie pierwsze, łaził Pan po budowie bez kasu i kamizelki, po drugie czy ma Pan zgode inwestora na publikacje zdjęć cy to tzw. lokalna samowolka. Zgoda samego archeologa nie wystarczy. teren jest ogrodzony i na wejscie i umieszczanie fotografii powinien Pan dostać zgode.


Zamknij dupe po co sie sadzisz
Strasznie się zekupczyłeś.

Zastosowana autokorekta

Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA
REKLAMAMrowka zaprasza