Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 9:42
~ napisał(a): W strefie ekonomicznej nie zatrudniaja nierobow i obibokow. Dlatego jest to strefa ekonomiczna.


W strefie zatrudniają idiot ów o mentalności niewolników :)
Jesteś nim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
2 maja 2010r. o 9:55
~ napisał(a):
~ napisał(a): W strefie ekonomicznej nie zatrudniaja nierobow i obibokow. Dlatego jest to strefa ekonomiczna.


W strefie zatrudniają idiot ów o mentalności niewolników :)
Jesteś nim?


nie obrażaj ludzi człowieku!!!!
Ciekawe, jeśli byłbyś zmuszony, np sytuacją rodzinną, czy byś nie poszedł na kolanach do takiego Guardiana prosić o pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 10:09
W strefie zatrudniaja ludzi, ktorzy wyceniaja swoja prace na tyle ile im placa. Ja wycenilem moja prace, a szczegolnie wiedze, na 8600 zl, teraz uwazam, ze jest to zbyt malo. Jesli nie otrzymam 11.000, to sie zwalniam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
2 maja 2010r. o 10:11
~ napisał(a): W strefie zatrudniaja ludzi, ktorzy wyceniaja swoja prace na tyle ile im placa. Ja wycenilem moja prace, a szczegolnie wiedze, na 8600 zl, teraz uwazam, ze jest to zbyt malo. Jesli nie otrzymam 11.000, to sie zwalniam


a kogo to obchodzi?? Chwalisz się, czy żalisz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 10:14
~ napisał(a): W strefie zatrudniaja ludzi, ktorzy wyceniaja swoja prace na tyle ile im placa. Ja wycenilem moja prace, a szczegolnie wiedze, na 8600 zl, teraz uwazam, ze jest to zbyt malo. Jesli nie otrzymam 11.000, to sie zwalniam


Brutto? Czy netto? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 10:17
Z moja wiedza, wyksztalceniem i praktyka, nigdy sie nie zalilem w moim zyciu. Zachecam do powaznych, trudnych i ciezkich studiow technicznych. Oczywiscie na powaznej uczelni. Jesli prywatna uczelnia, to tylko zagraniczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 10:23
~ napisał(a): Z moja wiedza, wyksztalceniem i praktyka, nigdy sie nie zalilem w moim zyciu. Zachecam do powaznych, trudnych i ciezkich studiow technicznych. Oczywiscie na powaznej uczelni. Jesli prywatna uczelnia, to tylko zagraniczna.


popieram Twoja wypowiedz, masz racje, nie dajmy się pomiatać (jeżeli oczywiście mamy co zaoferować ze swej strony), to kwota o której wspomniałeś około 11.000 na rękę jest realna, a tak naprawdę jestem robolem z laptopem w ręce, ale wiedza kosztuje;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2010r. o 10:29
Kazdy z nas jest robolem, ktory sprzedaje swoja wiedze i prace. Jedni sie wyceniaja na 800 zl, inni na 11000, a jeszcze inni na 20000 itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.