Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

3827
#emerson nieaktywny
26 kwietnia 2010r. o 16:39
~eee napisał(a): na łapke to jest 1030


Dokładnie to 1317zł BRUTTO czyli NETTO, a więc do wypłaty 984,15
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2010r. o 22:36
a skąd macie tak precyzyjne wiadomości odnośnie wynagrodzeń? mi się wydaje, że wielu z was jest zazdrosna, bo zamiast uczyć się jakiegokolwiek języka, piła piwo w pegazie... to teraz macie :p

poza tym myślę, że wielu powinno sie cieszyć, że ktoś daje możliwość pracy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2010r. o 10:30
~ napisał(a): a skąd macie tak precyzyjne wiadomości odnośnie wynagrodzeń? mi się wydaje, że wielu z was jest zazdrosna, bo zamiast uczyć się jakiegokolwiek języka, piła piwo w pegazie... to teraz macie :p

poza tym myślę, że wielu powinno sie cieszyć, że ktoś daje możliwość pracy...


Oczywiście, że należy sie cieszyć, że ktoś daje możliwość pracy, ale NIE GŁODOWE PENSJE!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 maja 2010r. o 14:12
no ale dalej nie wiadomo czy produkcja juz ruszyla? czy ktos cos wie na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
1 maja 2010r. o 16:15
bylem na rozmowie w sprawie pracy w guardianie i musze powiedziec ze to jest jedna wielka kpina z osob poniewaz na rozmowie niemozna sie dowiedziec ile mozna zarobic praca na 3 zmiany i co najsmieszniejsze mowia osobie ze do miesiaca sie odezwa jesli beda zainteresowani i dopiero wtedy przedstawia ile mozna dostac kasy kolejny dziadoski moloch no chyba ze chce sie zarabiac 900zł na reke parodia!!!!!!!!! a jak zobaczylem ze na staz chca do guardiana to ze smiechu peklem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3139
#hihot nieaktywny
1 maja 2010r. o 16:34
produkcja ruszyła już od 2 tyg albo i lepiej, jest na razie 7 pracowników, rekrutacja bedzie trwała do końca tego roku :P na ten czas robią teraz spoilery do BMW
na łape dostają koło 1500 PLN :>

jakieś jeszcze pytania ??

"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
1 maja 2010r. o 17:26
7 osob- to znaczy na produkcji chyba? bo w administracji to chyba jest wiecej co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3139
#hihot nieaktywny
1 maja 2010r. o 18:50
tak 7 osób na produkcji :> a kierowników kierowniczek szefów itd jest dużo na pewno :D

"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza