Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
7 kwietnia 2010r. o 21:31
~... napisał(a):
~ napisał(a):
~... napisał(a):
Wikunia napisał(a): teoretycznie produkcja ma ruszyć od kwietnia, biuro już jest przeniesione z Daszyńskiego na Przemysłową


dziwne... biura od jakiegoś czasu były w kontenerach biurowych na terenie zakładu :) kilka Pań siedziało na Daszyńskiego tylko...

produkcja miała ruszyć jakiś czas temu ale jeszcze nie idzie pełna parą.

co do języka to jakoś nie zauważyłem, żeby polski był językiem ogólnie przyjętym jako "komunikacyjny" na całym świecie...pewnie dlatego większość kadry w Guardianie nie jest z Bolesławca :)

tylko że My jestesmy w Posce i u nas językiem urzedowym jest język polski a oni chyba tego nie rozumieją??
a niektórzy "nasi" chcą się chyba bardzo popisać swoja łamana angielszczyzną typu kali chcieć.
Oczywiście bardzo dobrze że znaja jezyki i chcą się uczyć ale jakby się wszyscy się nie dali to może by zrozumieli ze w polsce mówi się po polsku. Nasi dziadkowie o to walczyli abysmy mogli mówić w naszym języku i nie zapominajmy o tym.


hehehe...i pewnie ten walczący dziadek zapewni ci teraz pracę... z polskim i "lekko rosyjskim"??
język komunikacyjny jest tam napisane a nie urzędowy. czytanie ze zrozumieniem :)

ja jestem Polakiem i mówię po polsku ale skoro pracodawca ma taki wymóg i niestety to on płaci moją pensję to mam 2 wyjścia albo przystać na jego warunki albo nie :)

jak jedziesz do zbioru szparagów to mówisz też po polsku?? pewnie tak bo innego nie znasz...sorki za sarkazm ale bzdety takie pociskacie niektórzy, że "olaboga"...


Skoro pracodawca ma taki wymóg, żeby mówić w jego języku, to niech sobie otwiera fabrykę w swoim kraju. To tylko Polacy są tacy głupi, że się dają. W żadnym innym państwie nie ma tego żeby w swojej Ojczyznie mówić w obcym języku- nawet komunikatywnie-jak to piszesz. Niech pracodawca sie uczy polskiego jak chce tu inwestować bo i tak ma duże ulgi z tego tytułu. Niestety- Polacy daja sobą pomiatać i tyle!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
13 kwietnia 2010r. o 15:23
Czy ktos moze podzielic sie jakimis nowymi informacjami z rekrutacji? Kiedy rusza produkcja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
13 kwietnia 2010r. o 21:03
to jeszcze nie ruszyła?

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2010r. o 22:33
~... napisał(a):
~ napisał(a):
~... napisał(a):
Wikunia napisał(a): teoretycznie produkcja ma ruszyć od kwietnia, biuro już jest przeniesione z Daszyńskiego na Przemysłową


dziwne... biura od jakiegoś czasu były w kontenerach biurowych na terenie zakładu :) kilka Pań siedziało na Daszyńskiego tylko...

produkcja miała ruszyć jakiś czas temu ale jeszcze nie idzie pełna parą.

co do języka to jakoś nie zauważyłem, żeby polski był językiem ogólnie przyjętym jako "komunikacyjny" na całym świecie...pewnie dlatego większość kadry w Guardianie nie jest z Bolesławca :)

tylko że My jestesmy w Posce i u nas językiem urzedowym jest język polski a oni chyba tego nie rozumieją??
a niektórzy "nasi" chcą się chyba bardzo popisać swoja łamana angielszczyzną typu kali chcieć.
Oczywiście bardzo dobrze że znaja jezyki i chcą się uczyć ale jakby się wszyscy się nie dali to może by zrozumieli ze w polsce mówi się po polsku. Nasi dziadkowie o to walczyli abysmy mogli mówić w naszym języku i nie zapominajmy o tym.


hehehe...i pewnie ten walczący dziadek zapewni ci teraz pracę... z polskim i "lekko rosyjskim"??
język komunikacyjny jest tam napisane a nie urzędowy. czytanie ze zrozumieniem :)

ja jestem Polakiem i mówię po polsku ale skoro pracodawca ma taki wymóg i niestety to on płaci moją pensję to mam 2 wyjścia albo przystać na jego warunki albo nie :)

jak jedziesz do zbioru szparagów to mówisz też po polsku?? pewnie tak bo innego nie znasz...sorki za sarkazm ale bzdety takie pociskacie niektórzy, że "olaboga"...

to napisał jeden z tych co tylko czekaja za brama aby zając miejsce juz pracujacych, którzy sie nie daja i maja troche godnosci. Jeden z tych co tyłek wylizą za pare srebrników.
Nie musisz się godzic na wszystkie warunki, mozesz te warunki negocjowac, oczywiscie jeśli masz cos do zaoferowania w zamian.
Ale widzę z tego co piszesz że nie masz nic do zaoferowania poza lizaniem tyłka skoro sie tak tanio sprzedajesz i nie masz poczucia własnej godnosci i narodowosci.
A jak bede sie wybierał na szparagi to napewno sie naucze jezyka a tu jestem u siebie i nikt mnie nie zmusi do "łamania" jezyka, chocbym znał angielski bardzo dobrze, to za darmo mnie nie zmuszą.
ceńmy sie, własna godnośc i narodowość a bedzie sie nam lepiej pracowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za szczery niezalogowany
14 kwietnia 2010r. o 12:55
Obawiam się że pogrzebałem swoje szanse na dostanie się do Guardiana. Na pytanie ile chciałbym zarabiać odpowiedziałem że około 1500 zł ;]
Ci co powiedzieli 1000 zł mają chyba największe szanse.

Za duży ze mnie optymista
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
14 kwietnia 2010r. o 14:22
ej chyba placa minimalna to jest 1200 na lapke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eee niezalogowany
14 kwietnia 2010r. o 15:35
na łapke to jest 1030
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!! niezalogowany
26 kwietnia 2010r. o 16:26
Czy Guardian już ruszył??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza