Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

2087
#Wikunia nieaktywny
24 marca 2010r. o 20:39
~... napisał(a):
Wikunia napisał(a): teoretycznie produkcja ma ruszyć od kwietnia, biuro już jest przeniesione z Daszyńskiego na Przemysłową


dziwne... biura od jakiegoś czasu były w kontenerach biurowych na terenie zakładu :) kilka Pań siedziało na Daszyńskiego tylko...

produkcja miała ruszyć jakiś czas temu ale jeszcze nie idzie pełna parą.

co do języka to jakoś nie zauważyłem, żeby polski był językiem ogólnie przyjętym jako "komunikacyjny" na całym świecie...pewnie dlatego większość kadry w Guardianie nie jest z Bolesławca :)


nie wiem ile ich tu siedziało ale wiem że biuro już przeniesiono... i nie wiem co dziwnego w moim poście było....

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2010r. o 19:59
CO SŁYCHAĆ W GUARDIANIE? CZY PRZYJMUJĄ JUŻ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3316
#r33 nieaktywny
6 kwietnia 2010r. o 21:29
Do czego to w Polsce doszło, że ludzie się boją nawet pochwalić że pracę dostali :D

Nie wierzę ,że kogoś nie przyjęli

07.09.10r. ____ ▲ ☼ ▲▲ ____ m/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2010r. o 13:02
No dalej... Kto ostatnio sie tam przyjął?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2010r. o 15:17
~... napisał(a):
Wikunia napisał(a): teoretycznie produkcja ma ruszyć od kwietnia, biuro już jest przeniesione z Daszyńskiego na Przemysłową


dziwne... biura od jakiegoś czasu były w kontenerach biurowych na terenie zakładu :) kilka Pań siedziało na Daszyńskiego tylko...

produkcja miała ruszyć jakiś czas temu ale jeszcze nie idzie pełna parą.

co do języka to jakoś nie zauważyłem, żeby polski był językiem ogólnie przyjętym jako "komunikacyjny" na całym świecie...pewnie dlatego większość kadry w Guardianie nie jest z Bolesławca :)

tylko że My jestesmy w Posce i u nas językiem urzedowym jest język polski a oni chyba tego nie rozumieją??
a niektórzy "nasi" chcą się chyba bardzo popisać swoja łamana angielszczyzną typu kali chcieć.
Oczywiście bardzo dobrze że znaja jezyki i chcą się uczyć ale jakby się wszyscy się nie dali to może by zrozumieli ze w polsce mówi się po polsku. Nasi dziadkowie o to walczyli abysmy mogli mówić w naszym języku i nie zapominajmy o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
7 kwietnia 2010r. o 18:49
~ napisał(a):
~... napisał(a):
Wikunia napisał(a): teoretycznie produkcja ma ruszyć od kwietnia, biuro już jest przeniesione z Daszyńskiego na Przemysłową


dziwne... biura od jakiegoś czasu były w kontenerach biurowych na terenie zakładu :) kilka Pań siedziało na Daszyńskiego tylko...

produkcja miała ruszyć jakiś czas temu ale jeszcze nie idzie pełna parą.

co do języka to jakoś nie zauważyłem, żeby polski był językiem ogólnie przyjętym jako "komunikacyjny" na całym świecie...pewnie dlatego większość kadry w Guardianie nie jest z Bolesławca :)

tylko że My jestesmy w Posce i u nas językiem urzedowym jest język polski a oni chyba tego nie rozumieją??
a niektórzy "nasi" chcą się chyba bardzo popisać swoja łamana angielszczyzną typu kali chcieć.
Oczywiście bardzo dobrze że znaja jezyki i chcą się uczyć ale jakby się wszyscy się nie dali to może by zrozumieli ze w polsce mówi się po polsku. Nasi dziadkowie o to walczyli abysmy mogli mówić w naszym języku i nie zapominajmy o tym.


hehehe...i pewnie ten walczący dziadek zapewni ci teraz pracę... z polskim i "lekko rosyjskim"??
język komunikacyjny jest tam napisane a nie urzędowy. czytanie ze zrozumieniem :)

ja jestem Polakiem i mówię po polsku ale skoro pracodawca ma taki wymóg i niestety to on płaci moją pensję to mam 2 wyjścia albo przystać na jego warunki albo nie :)

jak jedziesz do zbioru szparagów to mówisz też po polsku?? pewnie tak bo innego nie znasz...sorki za sarkazm ale bzdety takie pociskacie niektórzy, że "olaboga"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prezes niezalogowany
7 kwietnia 2010r. o 19:30
dziś dzwonili na poniedziałek jest rozmowa na operatora wózka wiłowego poczekamy zobaczymy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2010r. o 21:14
Ciekawe jakby ciebie zwolnili i zatrudnili swoich to znaczy Niemców a ciebie do zamiatania wtedy tez chętny byś był za takimi dobrymi sąsiadami co palili w piecach ludzi a teraz obozy pracy są dla Polaków miło prawda :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.