Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

gdzie robia jeszcze wszywki dla alkoholików?

~ niezalogowany
29 lipca 2010r. o 10:24
większość tzw chorych należałoby wywalić z chaty , odciąć od gotówki żarcia i łazienki i szybko by wyzdrowieli. sama znam takiego chorego co chleje bo ma gdzie się umyć i nażreć i gówno go obchodzi cokolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heee niezalogowany
29 lipca 2010r. o 13:30
~ napisał(a): większość tzw chorych należałoby wywalić z chaty , odciąć od gotówki żarcia i łazienki i szybko by wyzdrowieli. sama znam takiego chorego co chleje bo ma gdzie się umyć i nażreć i gówno go obchodzi cokolwiek.
Taka prawda dobrze muwisz też znam taką osobe jeszcze siedzi w domu nie pracuje,wszyscy na nią robią a ona pije na potege .Takiemu to dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mleko niezalogowany
29 lipca 2010r. o 14:08
jakiś czas temu babińczuk u siebie w domu mnie zaszył,on tagże wystawił recepte na lek i niebył to esperal niegdyś popularny za komuny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2010r. o 17:39
Wszywka tu nic nie pomoze!!! Jakby chcial przestac pic to by przestal!!! Najlepiej sie takiego osobnika pozbyc, a zycie bedzie calkiem inne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2010r. o 21:17
~ napisał(a): Wszywka tu nic nie pomoze!!! Jakby chcial przestac pic to by przestal!!! Najlepiej sie takiego osobnika pozbyc, a zycie bedzie calkiem inne!
Łatwo ci sie tylko tak muwi jak by ci ojciec albo matka pił to co byś go z domu wywalił na ulice????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mleko niezalogowany
29 lipca 2010r. o 21:42
na ulice nie,po skierowanie do lekarza na F10 i na odwyk na 1000lecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2010r. o 21:48
~mleko napisał(a): na ulice nie,po skierowanie do lekarza na F10 i na odwyk na 1000lecia
Moja matka była już na odwyku i co nic dupa nie pomogło i co ja mam zrobić ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
29 lipca 2010r. o 21:55
~ napisał(a):
~mleko napisał(a): na ulice nie,po skierowanie do lekarza na F10 i na odwyk na 1000lecia
Moja matka była już na odwyku i co nic dupa nie pomogło i co ja mam zrobić ;(

Jest zawsze jedno wyjście z sytuacji. (...)

Zmoderowano 29.07.2010 godz.21:57 - powód: odrobina powagi (sentinel)

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.