Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobra przychodnia w Bolesławcu

4617
#arti29 nieaktywny
27 maja 2011r. o 10:05
Również polecam przychodnię na Staszica

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
27 maja 2011r. o 12:16
Odradzam przychodnię na ul.Staszica.Totalny bałagan.Jeden lekarz dla dorosłych.Rejestracja z kilkudniowym wyprzedzeniem,niemożliwość zarejestrowania się telefonicznie.Nie polecam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 12:25
Polecam na Staszica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S.J.G niezalogowany
27 maja 2011r. o 17:08
Polecam przychodnie lekarską na Mickiewicza. Nie ma problemy z dostaniem się do lekarza - każdy pacjent zostanie przyjęty, bez względu kiedy się rejestrował. Recepty są wystawiane tego samego dnia. Lekarze i pielęgniarki są dostępne od rana do 18:00. Z tego co wiem to nie ma problemu z wizytami domowymi i pobieraniem krwi w domu pacjenta. Panie pielęgniarki potrafią nawet jeżeli mają chwilkę podrzucić wystawioną receptę do domu pacjenta ;) Każdy jest tam traktowany jako osoba indywidualna, a nie kolejny "petent" W przychodni na dzień dobry jest robiony zestaw badań typu: RR. EKG, waga wzrost, BMI, cukier i wrazie wskazań dalsze badania. Personel jest naprawde wspaniały i bardzo pomocny (p[omogą w rejestraci do specjalistów lub podadzą namiary na specjalistę). Jest tam dwoje mlodyh lekarzy, którzy bardzo dokładnie badają, sprawdzają wszystko... Czasem faktycznie trzeba poczekać w kolejce do gabinetu, ale każdy chce być dokladnie zbadany ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
27 maja 2011r. o 19:42
Ja również jestem zarejestrowana na staszica. Nigdy nie miałam problemu z rejestracją telefoniczną. Teraz można również rejestrować się emailem. Wizyta w ten sam dzień lub następny. Ostatni raz byłam w kwietniu więc pewnie nic się nie zmieniło..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
27 maja 2011r. o 20:24
Nie polecajcie ludziom przychodni na staszica ;P jest za dobra :P i za dużo ludzi tam przychodzi :P

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
27 maja 2011r. o 20:34
Ja jednak przyłączę się Drillu i tez polecę Honoratkę i jej przychodnię na Staszica :-) i jeszcze tamtejszą aptekę i jej Kierownika Waldemara a Pani Aptekarka (ta czarnulka) tez niczego sobie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 20:41
Drill napisał(a): Nie polecajcie ludziom przychodni na staszica ;P jest za dobra :P i za dużo ludzi tam przychodzi :P

http://twojlekarz.org.pl/kadra.html
do pani Chmielewskiej to trzeba kilka dni wcześniej się rejestrować... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.