Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra przychodnia w Bolesławcu

3761
#Myszaka nieaktywny
27 maja 2011r. o 21:15
~ napisał(a):
Drill napisał(a): Nie polecajcie ludziom przychodni na staszica ;P jest za dobra :P i za dużo ludzi tam przychodzi :P

http://twojlekarz.org.pl/kadra.html
do pani Chmielewskiej to trzeba kilka dni wcześniej się rejestrować... ;(


ale doktor Hassanieh to prawie od ręki przyjmuje. około 9 dzwonię w południe mnie przyjmuje, świetny i dociekliwy w szukaniu przyczyny choroby a nie tylko leczeniu objawów jak to wielu lekarzy robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4665
#SWOJAK nieaktywny
27 maja 2011r. o 21:20
odradzam na karola miarki, porażka a zwłaszcza personel rejestrujący , brak kultury i dobrego słowa.

na staszica super - miło i przyjemnie

Zmoderowano 28.05.2011 godz.17:54 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
27 maja 2011r. o 21:40
Ja tylko do Chmielewskiej chodzę bo to lekarz z powołania. 8 lat u lekarza nie byłem a ona mnie rozpoznała , ba pamiętała imię i historie chorób ;D

O to mówicie że mamy jakiegoś zagramańca :)? fajnie będę musiał się przeziębić bo lubię poznawać nowych ludzi :D

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3761
#Myszaka nieaktywny
27 maja 2011r. o 23:41
też zawsze do niej chodziłam ale teraz trzeba ze 3 dni wcześniej się rejestrować a ja do lekarza idę jak już bardzo muszę i wtedy pasuje mi tylko natychmiast bo tak to mogę się rozmyślić ;)

warto poznać pana doktora :)

Zmoderowano 28.05.2011 godz.17:54 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
971
#traczykwrc nieaktywny
28 maja 2011r. o 0:13
Oby nie Starzyńskiego i Gałczyńskiego, niestety miałem nie przyjemność należeć do oby i szczerze przestrzegam!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
28 maja 2011r. o 7:24
Przychodnia w budynku Stomadentu. Rewelka ! Czynna do 18:00 , rentgen i laboratorium na miejscu. Miła obsługa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
28 maja 2011r. o 15:56
Ja już poznałam pana Hassanieha. Chyba jedyny Jordańczyk w Bolesławcu :-)
Spokojny, sympatyczny człowiek.
Tylko jednego nie rozumiem. Poszłam do przychodni chora jak szlag, klasyczny przykład przeziębienia ze wszystkimi możliwymi objawami. Przepisał mi antybiotyk, miałam brać 7 dni co 12 h, a zwolnienia dostałam na...2!! I to na weekend :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pacjent niezalogowany
29 maja 2011r. o 1:22
Pan doktor ze Starzyńskiego strasznie się zmienił. Teraz najważniejsze dla niego jest Porozumienie Zielonogórskie, pacjent schodzi na dalszy plan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza