Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z telefonem

2667
#derti nieaktywny
23 marca 2010r. o 12:29
Czy w naszym mieście naprawię telefon komórkowy
a ściślej chodzi o klapkę, bo mi się nadłamała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
23 marca 2010r. o 14:03
Telefony naprawiają np. tu

http://www.zumi.pl/341932,FHU_Marko-Tel._Krystyna_Goral,Boleslawiec,firma.html

Kilka razy naprawiano mi tam różne telefony i robili to solidnie i tanio.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
23 marca 2010r. o 14:15
Ja polecam Grzesia ze sklepu obok Cerfura dawny Textil na I piętrze. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2010r. o 23:22
ten grzesio to jakis przystojniaczek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
24 marca 2010r. o 16:38
mozna tez w tesco sa solidni i ja tam naprawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poszkodowany niezalogowany
24 marca 2010r. o 17:16






uwaga nie naprawiajcie telefonow kolo bemar a dokladnie u nich w sklepie gosciu ktory zajmuje sie naprawa zepsol mi telefon samsunga nie mily wrecz wulgarny uszkodzil calkowicie moj tel nie zna sie wogole na swej robocie ktora wykonuje chodzilo o wymiane tasmy a po odbiorze telefon wogole nie chcial dzialac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 marca 2010r. o 17:55
Też naprawiałem tam telefon - taśmę dokładnie. Po kilku miesiącach już nie działał. Podstawą gwarancji jest paragon, a wiadomo jak to z paragonami..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2010r. o 19:16
~poszkodowany napisał(a):





uwaga nie naprawiajcie telefonow kolo bemar a dokladnie u nich w sklepie gosciu ktory zajmuje sie naprawa zepsol mi telefon samsunga nie mily wrecz wulgarny uszkodzil calkowicie moj tel nie zna sie wogole na swej robocie ktora wykonuje chodzilo o wymiane tasmy a po odbiorze telefon wogole nie chcial dzialac


ja tez naprawialem tam telefon gosc udaje ze sie zna mowil ze wgral nowego softa i skasowal wszystko wzial kase za naprawe a ja w swojej noki znalazlem stare esey ktore zekomo mialy byc usuniete po nowym sofcie a telefon dziala tak samo jak wczesniej wiesza sie i nie jest zdatny do uzywania to oszust nie kupujcie i nie naprawiajcie nic u niego zdziera pieniazki a w rzeczywistoswci nie robi nic hm moze i robi ale pod siebie hehehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza