Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 20:24
kc napisał(a):
~mama przedszkolaka napisał(a): Lepiej tu nic nie piszmy bo na w wyśledzą. Nie... Sory tylko pozytywne opinie bo inne to o zgrozo... Policje naśla... Lepiej zamknijcie ten temat


Napisz jak się nazywasz, do którego przedszkola chodzi Twoje dziecko, a ja zadzwonię do dyrekcji, poproszę nauczycielki o opinię na Twój temat, jaką jesteś matką i napiszę na forum ? Wtedy Ty napiszesz opinię na temat przedszkola. Zgoda ?


Każdy może miec swoje zdanie. Nie zauwazylam żeby padlo tu nazwisko tej nauczycielki. Co rodzic to inna opinia. Ja tam rozumiem ta babke napisala co myślała i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 kwietnia 2015r. o 20:55
~ napisał(a): Każdy może miec swoje zdanie. Nie zauwazylam żeby padlo tu nazwisko tej nauczycielki. Co rodzic to inna opinia. Ja tam rozumiem ta babke napisala co myślała i tyle.


Padło imię i nazwa przedszkola, to wystarczy.
Nie znam tej nauczycielki, ale obrażanie jej na forum jest chamstwem.

Nie wiem jaką matką trzeba być, żeby codziennie zostawiać dziecko w przedszkolu, które odradza się innym, pod opieką nauczycielki, o której ma się tak złe zdanie.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-obiektywna- niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 9:34
temat dotyczy problemów z przedszkolami a tymczasem
mamy tu rozgrywki dwóch miłych pań
skupmy sie na właściwych problemach a nie na wzajemnych obelgach

poza tym nie wierze w bezstronniczość kc- orgromne i zarliwe zaangażowanie w bronienie osoby, której rzekomo(!) się nie zna
poza tym z lektury korespondencji wynika że faktycznie może to być ktoś z kadry przedszkola
(chociażby samo sformułowanie proszę przyjść do pani dyrektor a nie proszę pójść )
chociaż mam nadzieję, że jednak nie bo teksty typu
głupia i podła, współczuje dziecku matki, jaka trzeba byc matka, itd.
nie powinny paść z ust pedagoga, nawet anonimowo,
w tej sytuacji matka ma dużo większe prawo kierować sie emocjami szczególnie jeżeli chodzi o jej dziecko
chociaż ona tez zbyt ostro zareagowala w opiniowaniu przeszkolanki

kobietki dajcie sobie po razie i skonczcie juz te przepychanki!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sapacz niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 11:11
a ja i tak polecam Oxpress na Bankowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 17:34
c=~-obiektywna-]
temat dotyczy problemów z przedszkolami....
w tej sytuacji matka ma dużo większe prawo kierować sie emocjami szczególnie jeżeli chodzi o jej dziecko
chociaż ona tez zbyt ostro zareagowala w opiniowaniu przeszkolanki

A skąd wiesz czy zbyt ostro kobieta zareagowała???
Tyle sie słyszy o przeróżnych zachowaniach przedszkolanek wiec informacja że pani jest po prostu niesympatyczna i niekulturalna nie jest chyba zbyt dużym nadużyciem Nie wiem jak ty ale ja nie znam osobiście sytuacji wiec nie oceniam
No i ta kc tez PODOBNO nie zna przedszkolanki a wypowiada się. Jak nie zna tematu to czemu taka agresywna stronniczość?
Mi tez to wyglada na osobę ze środowiska
Czyżby trafienie w czuły punkt i stad ten atak, nie darmo mówi się że najlepsza obrona jest atak... Poza tym kc nie odnosi się do zarzutów matki odnośnie przedszkola tylko atakuje ja personalnie
Drodzy rodzice, jeżeli faktycznie macie jakieś zastrzeżenia to pamiętajcie: tylko razem cos wskoracie, niestety wiem cos na ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 kwietnia 2015r. o 18:43
Oj mamuśki, mamuśki : ). Poszukajcie sobie w słowniku co oznacza takie trudne słowo"empatia", jak widzę wam obce, skoro nie potraficie pojąć, że może kogoś oburzać chamskie szkalowanie drugiej osoby na forum.

Osobiście jestem za zamknięciem wszystkich przedszkoli, matki powinny siedzieć w domu i same zajmować się swoimi dziećmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3683
#TinkerBell nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 19:11
A czytałeś/aś w ogole wypowiedz o Pani I.?? Jakkolwiek niesympatyczna bylaby ta Pani to wypowidz byla delikatnie mowiac obrazliwa i chamska.
Tak sie sklada, ze moj synek jest w grupie ww Pani I. i serce sie kraja jak czytam takie wypowiedzi;/ bo Pani I. moze i wydaje sie z poczatku zasadnicza, ale odpowiada uśmiechem na kazdy moj usmiech, a gdy zapytam ją o swojego synka to zawsze opowiada dokladnie jak sobie radzi itp. Dzieci maja wciaz uartakcyjniany czas: tańce, piosenki, wierszyki, teatrzyki, malowanie itp. Moj synek chociaz wiekszosc czasu spedza i tak chory w domu, to zapytany o Panią I. zawsze odpowiada z entuzjazmem, ze ją bardzo lubi jest bardzo miła. Raz powiedział nam, ze Pani krzyczała na dzieci, a jak spytałam co krzyczała, to odpowiedział: "dzieci sprzątamy!" ;)
A wiec wypowiedzi typu "ta Pani jest straszna i niesympatyczna, bo sie do mnie nie usmiechnela" uwazam za mocno krzywdzace, tym bardziej, ze grupa maluchów nie jest najlatwiejsza do prowadzenia i szczerze mówiac, to chyba dobrze, ze Pani I. poswieca wiecej uwagi na zabawe z dziecmi niż na sztuczne usmiechanie sie do rodziców? Chyba, ze Twoje dziecko wracałoby smutne do domu, niechetnie chodziloby do przedszkola lub mowilo cos, ze nie przepada za pania przedszkolanką... ale nie ,Twoim glównym argumentem jest to, ze Pani dla Ciebie jest niesympatyczna. A czyTy jestes sympatyczna wobec niej?
Nie prawdą było też spostrzezenie, że Pani jest z dziećmi dwa dni w tygodniu. Pani jest z dziecmi codziennie od rana, dwa czy trzy razy w tygodniu ma zajecia rytmiki bodajże i pracuje troche krócej.
Poza tym inne Panie z grupy maluszków są przeesympatyczne i jesli mogę doradzić coś w temacie to jak najbrdziej polecam przedszkole na Dolnych Młynach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 21:05
~ napisał(a):

Drodzy rodzice, jeżeli faktycznie macie jakieś zastrzeżenia to pamiętajcie: tylko razem cos wskoracie, niestety wiem cos na ten temat


I właśnie o to chodzi!
Znam jakas cześć rodziców tej grupy i gwarantuje że to zdecydowanie nie
jest osamotniona opinia o rozwiązaniach przedszkola czy podejściu
przedszkolanki. Są tez rodzice którzy jeszcze ostrzej komentują te same
sprawy ale oficjalnie nikt nie chce sie wychylać - tak to niestety
wyglada...

Reasumując - żeby wszytko było jasne- w tym przedszkolu nie dzieje sie
dzieciom krzywda- przynajmniej mam taka nadzieję -bo komentarze zaczęły biec w stronę jakiś afer przedszkolnych- mam po prostu zastrzeżenia co do sposobu organizacji opieki i zachowań przedszkolanki.

Ale ktoś tam miał racje
opinia może faktycznie była zbyt ostro wyrażona.

Forum to coś mi jednak dało- kopa do załatwienia tej sprawy inaczej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza