Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~ niezalogowany
29 marca 2012r. o 19:04
~POLECAM MPP nr1 napisał(a):
jednocześnie mam doświadczenie z pobytów dzieci w okresie wakacyjnym w innych przedszkolach : mogę polecić jeszcze na CERAMICZNEJ
a na widok przedszkola "obok ZUSu" dziecko do dziś krzyczy : mamusiu! tylko nigdy więcej tutaj

ciekawe co się tam wydarzyło że się dziecko tak zniechęciło, bo to przecież niby takie dobre przedszkole jest że kiedyś to jeszcze załatwiali tam po znajomości żeby akurat tam dziecko chodziło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
26 lipca 2012r. o 21:04
~rodzic napisał(a): Witam
wkrótce posyłamy naszego szkraba do przedszkola ale nie wiemy, które z bolesławieckich przedszkoli polecacie i dlaczego?? Oraz jeśli to możliwe co dane przedszkole oferuje w ramach ceny za przedszkole i w ramach zajęć dodatkowo płatnych. Z góry dziękuję za pomoc

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
16 marca 2013r. o 16:48
Chciałabym znać opinie na temat przedszkola Nibylandia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
16 marca 2013r. o 17:56
Polecam w 100% przedszkole NIBYLANDIA na ulicy Łukasiewicza mój syn chodzi już tam 2 rok i jeszcze rok będzie chodził bo nie zamienię je na inne. Polecam odwiedzić stronę internetową. Płacę ok 400 zł miesięcznie zależy oczywiście od ilości dni w miesiącu dziecko ma w tym pełne wyżywienie, język angielski rytmikę taniec a w przyszłym roku szkółkę pływacką na Orce i dodatkowo język niemiecki. Polecam ze szczerego serca widzę za co płacę bo robią wiele dla dzieciaków i organizują wiele atrakcji. Polecam jest naprawdę super i nie znam rodzica który by był niezadowolony z tego że jego dziecko tam uczęszcza. Uprzedzam że jest bardzo dużo chętnych i ciężko się dostać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama 2 niezalogowany
17 marca 2013r. o 0:02
~mama napisał(a): Polecam w 100% przedszkole NIBYLANDIA na ulicy Łukasiewicza mój syn chodzi już tam 2 rok i jeszcze rok będzie chodził bo nie zamienię je na inne. Polecam odwiedzić stronę internetową. Płacę ok 400 zł miesięcznie zależy oczywiście od ilości dni w miesiącu dziecko ma w tym pełne wyżywienie, język angielski rytmikę taniec a w przyszłym roku szkółkę pływacką na Orce i dodatkowo język niemiecki. Polecam ze szczerego serca widzę za co płacę bo robią wiele dla dzieciaków i organizują wiele atrakcji. Polecam jest naprawdę super i nie znam rodzica który by był niezadowolony z tego że jego dziecko tam uczęszcza. Uprzedzam że jest bardzo dużo chętnych i ciężko się dostać.


O chyba chodzą do jednej grupy- moja córeczka też tam uczęszcza! :) i kiedy kładzie się spać to nie może doczekać sie poranka,kiedy wstanie i pójdzie do przedszkola. Uwialbia je! i ja także jestem zadowolona! Cały czas coś robią, czy Gliniade czy przeróżne wycieczki, mini-kino i samodzielne robienie pizzy a później wypiekanie jej w specjalnym piecu, które przedzszkole zakupiło. Super! Super! Super!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
18 lipca 2014r. o 15:25
Witam, szukam informacji, opinii na temat przedszkola Kids Academy na bankowej - szukałam strony internetowej, ale nie znalazłam:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
18 lipca 2014r. o 16:32
~ania napisał(a): Witam, szukam informacji, opinii na temat przedszkola Kids Academy na bankowej - szukałam strony internetowej, ale nie znalazłam:/


Zobacz na facebook. Powinni jeszcze tam być :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~; niezalogowany
18 lipca 2014r. o 17:00
https://www.facebook.com/kidsacademyboleslawiec?fref=ts
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.