Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~mama niezalogowany
18 lipca 2014r. o 21:16
Polecam to przedszkole moje dziecko chodzi tam juz od 3 lat , teraz czekamy na nowe przedszkole ktore jest w trakcie budowy bedzie to prezent gwiazdkowy dla naszych dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 lipca 2014r. o 21:17
Polecam to przedszkole moje dziecko chodzi tam juz od 3 lat , teraz czekamy na nowe przedszkole ktore jest w trakcie budowy bedzie to prezent gwiazdkowy dla naszych dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 21:51
Moje też jest w Kids i jest zadowolone, a w końcu o radość dziecka chodzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 22:14
~ napisał(a):
~POLECAM MPP nr1 napisał(a):
jednocześnie mam doświadczenie z pobytów dzieci w okresie wakacyjnym w innych przedszkolach : mogę polecić jeszcze na CERAMICZNEJ
a na widok przedszkola "obok ZUSu" dziecko do dziś krzyczy : mamusiu! tylko nigdy więcej tutaj

ciekawe co się tam wydarzyło że się dziecko tak zniechęciło, bo to przecież niby takie dobre przedszkole jest że kiedyś to jeszcze załatwiali tam po znajomości żeby akurat tam dziecko chodziło...
Kiedyś to była inna kadra i rodzice byli bardzo zadowoleni,a potem...niektórzy pamiętają co się stało..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5901
#danuka nieaktywny
8 sierpnia 2014r. o 21:30
Mam pytanie do rodziców, którzy posyłają swoje dziecko do przedszkola Oxpress - ile kosztuje tam czesne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
1 października 2014r. o 19:40
Ja wypisałam dziecko z przedszkola Zielona Nibylandia, bo nie byłam zadowolona. Moje dziecko bez przerwy chorowało, a po rozmowie z właścicielką, że o zdrowie naszych dzieci powinni bardziej dbać, tzn. odsyłać chore dzieci do domu i nie robić przeciągów usłyszałam, że jeśli mi się nie podoba, to mogę dziecko wypisać. Choć więcej rodziców ma podobne zdanie, na temat zachorowań naszych pociech, ja uznałam, że skoro właściciele nie widzą problemu, przepiszę moje dziecko, bo dobro i zdrowie dziecka jest najwazniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
1 października 2014r. o 20:37
A ja odradzam Kids Academy. Brak opieki, brak nauczycieli. Jedyna nauczycielka, yo pani Agnieszka- super pani. No i dwie panie dyrektor...ktore powinny siedzieć i zarządzać. Angielski jest w umowie, a po odejściu pani od angielskiego, pani dyrektor za naukę kazała sobie ekstra płacić...porażka. Drugi raz nie posłałabym tam dzieci. Bardzo dużo się tam przewinęło pań, to o czymś świadczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-) niezalogowany
1 października 2014r. o 23:15
A przedszkole Jacek i Agatka?ktoś cos wie na temat tego przedszkola?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego