Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~ niezalogowany
19 października 2014r. o 21:42
~ania napisał(a): a gdy młodsze dziecko chodziło to dzieci na koniec miały włączony telewizor..........


Mogłabyś napisać to samo po angielsku lub niemiecku?
Bo jakoś po polsku, ni jak nie mogę Cię zrozumieć.
Mam nadzieję, ze zwracając się do Twojego dziecka precyzyjniej wyrażasz Swoje myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamka niezalogowany
20 października 2014r. o 9:12
-przedszkole nr 5- nie wiem dlaczego w najstarszej grupie jest telewizor, a dzieci oglądają bajki ???!!! DŁUUUUGIE . Ostatnio czwartek lub piątek-bajka o pszczółkach dłuuuga. Bajki puszczane w czasie podstawy programowej, w której nie słyszałam o włączaniu bajek na dvd dzieciom. a może ze mną jest coś nie tak...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
20 października 2014r. o 13:46
no nie, mam dziecko w młodszej grupie w tym przdszkolu i nie widze tego, żeby moje dziecko ogladało tam tv!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
20 października 2014r. o 17:11
tak ogladane bajki , przyznam szczerze ze to niepokojace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tez mama niezalogowany
20 października 2014r. o 17:15
moje dziecko chodzi do 2 i tez nie jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
20 października 2014r. o 19:35
a czy ktoś próbował zwrócić uwagę problemu telewizora dyrekcji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 20:16
~xx napisał(a): akurat to ja napisalam ze sa" madrzy rodzice" i to mojego dziecka dotyczy bo chodzi do przedszkola tak jak pozostale i lapie choroby od tych niedoleczonych albo wrecz chorych dzieci ......... gdyby nie glupota doroslych dzieci bylyby mniej narazone na branie mocnych lekow i meczenie sie z choroba ........... a co to znaczy nie ma wyjscia kurcze jak sie ma dzieci to trzeba sobie zalatwiac ciocie nianie wujka dziadka, kogokolwiek niestety dzieci sie traktuje jako zlo konieczne i wywala do przedszkola z choroba ........... porazka tacy rodzice ............
To chory system w Polsce,że rodzic nie może często brać opieki bo go zwolnią i co on ma zrobić?A zarobki takie,ze na nianię nie stać,a zresztą te nianie? Ciężko trafić na dobrą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 23:16
~ napisał(a):
~xx napisał(a): akurat to ja napisalam ze sa" madrzy rodzice" i to mojego dziecka dotyczy bo chodzi do przedszkola tak jak pozostale i lapie choroby od tych niedoleczonych albo wrecz chorych dzieci ......... gdyby nie glupota doroslych dzieci bylyby mniej narazone na branie mocnych lekow i meczenie sie z choroba ........... a co to znaczy nie ma wyjscia kurcze jak sie ma dzieci to trzeba sobie zalatwiac ciocie nianie wujka dziadka, kogokolwiek niestety dzieci sie traktuje jako zlo konieczne i wywala do przedszkola z choroba ........... porazka tacy rodzice ............
To chory system w Polsce,że rodzic nie może często brać opieki bo go zwolnią i co on ma zrobić?A zarobki takie,ze na nianię nie stać,a zresztą te nianie? Ciężko trafić na dobrą.
Nie , to głupiutkie niepracujące mamusie nakręcają cały personel przedszkola . Moje dzieci chodzą do prywatnego przedszkola i jest problem z chorobami . Wszyscy na zebraniach krzyczą żeby nie przyprowadzać chorych dzieci . Najbardziej krzyczą mamusie które nigdzie nie pracują , przyprowadzają dziecko o 8-9 godz , zabierają tuż po obiedzie . Dlaczego tak krzyczą ?? Bo jak dziecko choruje to nie mogą polatać po sklepach , popić kawki z psipsiółkami . Potrafią oddać dziecko do przedszkola , stanąć pod budynkiem i pie...lić farmazony z koleżankami przez pół godziny. Jak ich dzieci chorują to w dupsko włażą wychowawczynią i " nie nie , to tylko katarek " , " nie, nie to tylko kaszelek " . Jak dziecko się rozchoruje na dobre i pozaraża innych , wtedy zabierają i zostawiają tak jak wyżej napisała paniusia " z babciami , ciociami , nianiami". Wbijcie sobie w te puste blond główki , że normalni rodzice muszą ciężko pracować na utrzymanie rodzin. Chcecie mieć zdrowe dzieci , trzymajcie je pod kloszem. Po drugie , proszę podać namiary na lekarzy którzy dają opiekę na dzieci , tylko dlatego że dziecko ma kaszel lub się smarka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima