Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w textil trzebień

~:) niezalogowany
27 czerwca 2011r. o 22:05
No i Trzeba dodać ze umowy są na tydzień czasu...:) i ze zwalniają jak ktoś jest 2 tyg na chorobowym:)...o takich rzeczach to się tu już nie pisze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~111 niezalogowany
18 lipca 2011r. o 17:58
ch.. nie zakład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
18 lipca 2011r. o 19:23
zaklad jak kazdy inny. Jak komus nie odpowiada to moze szukac lepszego :)

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5333
#lukaszz nieaktywny
18 lipca 2011r. o 19:46
Wiolizna napisał(a): zaklad jak kazdy inny. Jak komus nie odpowiada to moze szukac lepszego :)


Problem w tym, że wszystkie są takie same..(...) :>

Zmoderowano 18.07.2011 godz.22:03 - powód: słownictwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3453
#anielski nieaktywny
18 lipca 2011r. o 21:09
Firma lipa... :/ złorzyłem CV mieli zadzwonić.. a tu ni h*ia zero telefonu do dziś.. !! :> A mam uprawnienia na MAGAZYNIERA , ukończone Liceum z maturą. A po podstawufkach prszyjmóją.. to szok...

I Like!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4862
#MalinowaMamba nieaktywny
18 lipca 2011r. o 21:34
anielski napisał(a): Firma lipa... :/ złorzyłem CV mieli zadzwonić.. a tu ni h*ia zero telefonu do dziś.. !! :> A mam uprawnienia na MAGAZYNIERA , ukończone Liceum z maturą. A po podstawufkach prszyjmóją.. to szok...

To pewnie dlatego,że czytali twoje posty :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4775
#Ewelinka18 nieaktywny
18 lipca 2011r. o 23:08
anielski napisał(a): Firma lipa... :/ złorzyłem CV mieli zadzwonić.. a tu ni h*ia zero telefonu do dziś.. !! :> A mam uprawnienia na MAGAZYNIERA , ukończone Liceum z maturą. A po podstawufkach prszyjmóją.. to szok...


Co masz ???? HAHAHAHA !! To mnie rozbawiłes ! Chłopie ty nawet zawodówki nie masz :D Nie zadzwonili - dziwisz sie ? Ja nie :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2011r. o 23:31
anielski z takimi kwalifikacjami spróbuj startować na prezydenta w najbliższych wyborach, bo w textilu więcej niż na pikowarke to nie masz co liczyć

Pochwal sie jeszcze kto dał ci uprawnienia magazyniera, bo nie daje mi to spokoju, też by mi się przydały
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.