Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w textil trzebień

3453
#anielski nieaktywny
19 lipca 2011r. o 10:05
dałem za ten kurs 1700 pln w 2x tak :) fajna sprawa. :D zreszta i tak bolec to miasto wiejskie.. teraz pracuje zbieram kase i wyjezdzam pod Gdańsk i tak na nowo zapuszcze swoje korzenie. Bo tam to jes życie , pracy masa lepsza płaca itd.. wiecej lasek :D A nie to co tu na tym wyp***owie.. smród bród i ubustwo jak to na prowincji.. :/

I Like!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
19 lipca 2011r. o 10:12
Wiesz, no... co do smrodu i brudu to się z Tobą nie zgodzę. Co do "lasek" jak to nazywasz dziewczyny to kwestia gustu po prostu i uważam, że bolesławiankom niczego nie brakuje :) Praca taka sama jak w całej Polsce, więc podejrzewam, że bardziej chodzi o życie nocne, bo w Bolesławcu tego akurat brakuje :p

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4775
#Ewelinka18 nieaktywny
19 lipca 2011r. o 14:55
anielski napisał(a): dałem za ten kurs 1700 pln w 2x tak :) fajna sprawa. :D zreszta i tak bolec to miasto wiejskie.. teraz pracuje zbieram kase i wyjezdzam pod Gdańsk i tak na nowo zapuszcze swoje korzenie. Bo tam to jes życie , pracy masa lepsza płaca itd.. wiecej lasek :D A nie to co tu na tym wyp***owie.. smród bród i ubustwo jak to na prowincji.. :/


Kurs na magazyniera w 2 razy tak ??? Pierwsze słysze ! Tam to sobie mozesz idioto prawko zrobic a nie kurs na magazyniera aaaa i ty w ogole 1700 zł na oczy kiedys widziałes :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3597
#Kr0nica nieaktywny
20 lipca 2012r. o 10:06
Textil to zło ja pracuję na czterobrygadówce jest zajazd na maxa pracujesz 7 dni później masz dzień wolnego i znowu to samo za najniższą krajową a jak ludzie pracują na 3 zmiany i w soboty karze szefowa przyjść a się nie pojawisz to cię wyrzuca a jak przyjdziesz to cie robi w ciula i ci za tą sobotę nie płaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~orchidea niezalogowany
20 lipca 2012r. o 17:06
nie żal mi ludzi bez wykształcenia, co zasuwaja i sa oszukiwani, sami sobie winni za lenistwo i głopote ! szkoda tylko tych osob po dobrych studiach/uczelniach co maja problemy ze znalezieniem pracy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2012r. o 20:43
~orchidea napisał(a): nie żal mi ludzi bez wykształcenia, co zasuwaja i sa oszukiwani, sami sobie winni za lenistwo i głopote ! szkoda tylko tych osob po dobrych studiach/uczelniach co maja problemy ze znalezieniem pracy ...

SNOB!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2012r. o 20:45
~ napisał(a):
~orchidea napisał(a): nie żal mi ludzi bez wykształcenia, co zasuwaja i sa oszukiwani, sami sobie winni za lenistwo i głopote ! szkoda tylko tych osob po dobrych studiach/uczelniach co maja problemy ze znalezieniem pracy ...

SNOB!!![/c
Ciekawe po jakich studiach jesteś taki tępy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kizia-mizia niezalogowany
20 lipca 2012r. o 21:18
pracowałam w tym brudzie i smrodzie 4 lata i za nic bym tam nie wróciła to jest obóz pracy a te brygadzistki to sie do niczego nienadaja :P a prace za 1000 znajdzie sie wszedzie dlatego przemyslcie zanim tam pójdziecie bo szkoda nerwów i jeszcze duzo i długo mogła bym sie wypowiadac w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza