Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w textil trzebień

4469
#Patrzalski nieaktywny
21 lipca 2012r. o 12:39
~orchidea napisał(a): nie żal mi ludzi bez wykształcenia, co zasuwaja i sa oszukiwani, sami sobie winni za lenistwo i głopote ! szkoda tylko tych osob po dobrych studiach/uczelniach co maja problemy ze znalezieniem pracy ...


Przeczytaj kochana jeszcze raz to co napisałaś ;p
Jedno twierdzenie zaprzecza drugiemu :)
Nie żal Ci ludzi bez wykształcenia ,nie musi :> Dam sobie radę ;p
Piszesz ,że niewykształceni ludzie są oszukiwani ,a wina ich leży w lenistwie i głupocie. Ja nie mam wykształcenia ,pracuje ,zarabiam tyle ,że nie mam prawa narzekać ,widząc ile zarabiają inni :) Chciałbym więcej i będę o to zabiegał do skutku;p
Z drugiej strony żałujesz ludzi "po dobrych uczelniach" którzy nie mogą znaleźć pracy .
Skoro ja ograniczony zasadniczą szkołą zawodową mogę znaleźć pracę (nawet w zawodzie innym niż wykształcony) to jakim trzeba być niezaradnym ,nie powiem głupkiem ;) żeby nie znaleźć zatrudnienia po dobrej uczelni?? Nie chcę nikogo tu obrażać ,ale jak wybierasz sobie zawód to najpierw sprawdź jakie jest zapotrzebowanie na rynku pracy. To że po "dobrej szkole" można znaleźć dobrą pracę ,można między bajki włożyć.
Autorka postu który zacytowałem ,chyba myślała że po studiach wszyscy będą mieli możliwość zarabiać na oszukiwaniu tych mniej inteligentnych i niewykształconych ?? Niestety .... zbyt duża liczba inteligencji nie zwiększy PKB :) Nadmiar jest bezproduktywny ,a robotnicy tzw. fizyczni ,okazują się nie tacy głupi skoro to my mamy pracę a Wy jej szukacie ;p;p
Wybaczcie ale własna mądrość życiowa mi wystarczy ,nie wszyscy powinni byc profesorami ;) Bo kto na nich zarobi ?
Co do oszukiwania "ludzi pracy" pracodawcy powinni zapoznać się z historią
:D Często działania tego typu kończyły się krwawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 lipca 2012r. o 12:50
Patrzalski, bardzo dobrze napisane!

:):)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
21 lipca 2012r. o 12:56
patrzalski bardzo dobrze napisałes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
21 lipca 2012r. o 18:07
Wiecie kochani ,że preferuję muzę rockową ,punka i metal ":)
Ale z całym szacunkiem zgodnie z tytułem zapodam Wam Libera i Donia . To jest tekst który mieści się w temacie ,popieram ich.

&feature=related


Dopisane 21.07.2012r. o godz. 18:07:

proszę również o poprawienie błędów interpunkcyjnych , bo ja murarz-tynkarz mam z lekka obojętne gdzie występuje jakaś kropka czy przecinek ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 lipca 2012r. o 18:27
Patrzalski napisał(a): ... bo ja murarz-tynkarz mam z lekka obojętne gdzie występuje jakaś kropka czy przecinek ;p


Hi hi hi, ja nie murarz, a z interpunkcją też na bakier:P

Patrzalski, nie przejmuj się drobnostkami! :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
21 lipca 2012r. o 19:05
spoko to wszystko jest o dupe rozbic. Jak pisze na necie to mam gdzies czy postawie kropke a juz tym bardziej mam gdzies czy postawie przecinek. Ale to nie takie ważne jest ,bo tu chodzi o przekaz. Wiadomo są ludzie którym przeszkadza ze jest brak interpunkcji... Dla mnie ważniejszy jest poziom wypowiedzi,to jaka jest jej treść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2012r. o 3:42
zgadzam się z Wami , mnie też tekst Orchidei lekko zirytował :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2012r. o 9:02
magnum44 napisał(a):
Patrzalski napisał(a): ... bo ja murarz-tynkarz mam z lekka obojętne gdzie występuje jakaś kropka czy przecinek ;p


Hi hi hi, ja nie murarz, a z interpunkcją też na bakier:P

Patrzalski, nie przejmuj się drobnostkami! :)

Uwazam, ze to nie jest drobnostka. Jest jednym z przejawow szacunku do czytelnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza