Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w textil trzebień

~kiryl niezalogowany
15 października 2012r. o 13:18
Praca jak praca jest ciężka .Jednak robi się jeszcze cieższa jak nie szanuje się ludzi i jak kierowniczka sie na nich wyżywa .Straszenie ludzi zwolnieniemi by zmusic ich do pracy w soboty za ktore moze dostana wolne .
Ciekawe jak by kadre z Textilu tak straszyc zwolnieniemi czy by im milo bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alex niezalogowany
15 października 2012r. o 14:02
Czy ta kierowniczka to Maria W. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beti niezalogowany
15 października 2012r. o 18:55
Tak Maria W. to kierowniczka . Ja mogę tylko dodać od siebie ,jesteś młody i zdrowy a chcesz się psychicznie i fizycznie wykończyć to praca w Textilu czeka . powodzenia . :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator ;~} niezalogowany
9 listopada 2012r. o 20:20
Eee Ja tam pracowałem i jak dla mnie jest ŚWIETNIE :] Ba zamierzam tam wrócić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2012r. o 23:31
anielski napisał(a): Firma lipa... :/ złorzyłem CV mieli zadzwonić.. a tu ni h*ia zero telefonu do dziś.. !! :> A mam uprawnienia na MAGAZYNIERA , ukończone Liceum z maturą. A po podstawufkach prszyjmóją.. to szok...

liceum z maturą hahahaha
no jest się czym chwalić :]

Zmoderowano 10.11.2012 godz.19:22 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4026
#bunnykill nieaktywny
11 listopada 2012r. o 0:02
Sypanie na forum imionami i obrażanie kogoś swoim niskim poczuciem wartości jest tu bardzo nie na miejscu. Masz coś to powiedz im to w oczy a nie trolujesz z nad klawiatury.

dwie najkrotsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagaja najdluzszego zastanowienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 listopada 2012r. o 15:52
zabolała cie prawda Pawełku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4026
#bunnykill nieaktywny
11 listopada 2012r. o 17:35
Nie jestem Pawełkiem ale już mu szczerze współczuje że miał do czynienia z takimi pajacami.

dwie najkrotsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagaja najdluzszego zastanowienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.