Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w textil trzebień

9233
#lukas666 nieaktywny
22 lipca 2012r. o 10:11
~ napisał(a):
magnum44 napisał(a):
Patrzalski napisał(a): ... bo ja murarz-tynkarz mam z lekka obojętne gdzie występuje jakaś kropka czy przecinek ;p


Hi hi hi, ja nie murarz, a z interpunkcją też na bakier:P

Patrzalski, nie przejmuj się drobnostkami! :)

Uwazam, ze to nie jest drobnostka. Jest jednym z przejawow szacunku do czytelnika.

No i znalazła się tylda ,która za wyzszy cel stawia sobie dodanie 'swoich 5 groszy'. Jeśli tak cie boli pisownia to może tak zacznij od siebie. Jak widać z interpunkcją u ciebie też jest słabo...;) Jak powiedziałem wcześniej, najważniejsza powinna być treść, a nie znaki interpunkcyjne! A powiedz tyldo czy jak piszesz nie na temat to wyrazasz swój szacunek do czytających?! Heh :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
22 lipca 2012r. o 10:13
~ napisał(a): Uwazam, ze to nie jest drobnostka. Jest jednym z przejawow szacunku do czytelnika.


217.221.121.**, masz oczywiście rację!

Dlatego staram się i to bardzo.
Ciebie też proszę o to samo.

UwaŻam
Że
przejawÓw


Miłego dnia!




Dopisane 22.07.2012r. o godz. 10:13:

P.S. Zapomniałam. To są błędy ortograficzne!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2012r. o 10:51
lukas666 napisał(a): Jak powiedziałem wcześniej, najważniejsza powinna być treść, a nie znaki interpunkcyjne! A powiedz tyldo czy jak piszesz nie na temat to wyrazasz swój szacunek do czytających?! Heh :)

Uwazam, ze zarowno tresc oraz znaki interpunkcyjne sa wazne. Interpunkcja zmienia czesto znaczenie tresci. Wczesniej, inni zaczeli w tym temacie pisac o interpunkcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaa niezalogowany
22 lipca 2012r. o 20:23
Pracy nie ma a textil zawsze przyjmuje niektórym sie podoba a innym nie.Wiadomo jak ciężko jest z pracą ja nie bede siedział w domu bo mnie nikt nie utrzyma pracuje tam ale szukam cały czas innej roboty zakład jak każdy inny najniższa stawka wymuszenia,szantaż itp.ale jakoś leci.A widziałem tu że są osoby co wolą puszki zbierać to życze powodzenia napewno mama da wam jeszcze na piwo i jest git.Jak życie was kopnie w dupe to widzimy sie na produkcji w textilu zobaczymy wtedy jak bedziecie gadać pozdro dla STEFANA I CZARNEJ!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uuuuuuuu niezalogowany
14 września 2012r. o 21:09
nie polecam.....wyzysk,brak szacunku dla pracownika.......pozdro,,,dla pani Mari....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaxdef niezalogowany
14 września 2012r. o 21:48
J..E...B...A...Ć !!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kruchy niezalogowany
14 września 2012r. o 21:50
tą firme!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~questino niezalogowany
14 września 2012r. o 22:10
macie tam 3 zmiany czy cztero brygadówke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.