Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kto lubi muzykę typu JUGO ?

~Agnieszka Blecić niezalogowany
4 lipca 2010r. o 9:01
piosenka - Mesecina

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2010r. o 9:13
A ta piosenkarka, to druga żona Bregovića - Severina (teraz to on już może ma trzecią żonę). Sewerina też fajnie śpiewa.

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3294
#kermit nieaktywny
4 lipca 2010r. o 9:56



Dopisane 04.07.2010r. o godz. 09:56:

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3134
#Ziuu nieaktywny
4 lipca 2010r. o 11:52

`Tu sais… quand on est tellement triste on aime les couchers de soleil…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
4 lipca 2010r. o 13:35
Dzisiaj trochę się przygotowałam :D poprawiny czas zaczęć :P






"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4348
#Urszula nieaktywny
15 sierpnia 2010r. o 21:39
Pozdrawiam miłośników typu Jugo;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
15 sierpnia 2010r. o 22:05
Ja np jak nie jestem za dyskotekami tak na Jugo uwielbiam skakać! :D W Polsce nie słyszałam jeszcze o takich imprezach, a już w Bolesławcu bynajmniej ;p Muzyka, ich mentalność, obie te rzeczy są równie pokręcone. :D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
15 sierpnia 2010r. o 22:11
I jakie Jugolki gorące :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza