Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~ niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 14:40
~zuzia napisał(a): Kto i za ile robi USG 3D !!


W bcu tylko choma w stomadencie taki sprzet ma, ceny samego usg nie znam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 16:01
~ napisał(a):
~zuzia napisał(a): Kto i za ile robi USG 3D !!


W bcu tylko choma w stomadencie taki sprzet ma, ceny samego usg nie znam


Choma i Bartkowiak przyjmuję w stomadencie w tym samym gabinecie USG 3D z 4D (nagranie filmu na płytę ) kosztuje 150zł. Tylko trzeba wyraźnie powiedzieć pani w rejestracji o co chodzi bo rejestruje normalnie co 15 min a takie nagranie powinno trwać 30min. Ja mimo że mówiłam wyraźnie top zostałam zarejestrowana jak na zwykłą wizytę i płytę mam nagraną 7 min a skasowano mnie normalnie 150zł. Trzeba uważać!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 17:04
Doktor Kukula tez ma 3D i cała wizyta z badaniem i usg kosztuje 140zl a samo usg nie wiem :/ mi zawsze robi ,,pakiet'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~...> niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 21:13
Dr.Kaczurowska przyjmuje w przychodni na jeleniogorskiej na NFZ,a prywatnie w Nowogrodzcu w soboty u siebie w domu ma gabinet.Tez do niej chodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~halina niezalogowany
3 czerwca 2013r. o 12:42
Dr Choma nie przyjmuje jużw Stomadencie, to już nieaktualna informacja, gabinet doktora jest na ulicy Gdańskiej już prawie od roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaza niezalogowany
3 czerwca 2013r. o 20:51
Witam jestem w ciąży i pilnie potrzebuje zrobić USG serca gdzie i kiedy przyjmuje jakiś kardiolog i jakie sa ceny za Usg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
3 czerwca 2013r. o 22:28
Polecam lekarza ginekologa Smoczyńskiego, przyjmuje w Biomedzie, zresztą wszyscy lekarze ginekolodzy tam pracujący są naprawdę dobrzy. Bardzo miło traktują pacjenta, nie czuje się, że jest się na NFZ i sprzęt równieź mają dobry. Niedawno miałam robiony zabieg na który skierował mnie lekarz Smoczyński, zabieg odbywał się w szpitalu we Lwówku Sląskim i jestem bardzo zadowolona z opieki jąką tam otrzymałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
4 czerwca 2013r. o 1:33
~zaza napisał(a): Witam jestem w ciąży i pilnie potrzebuje zrobić USG serca gdzie i kiedy przyjmuje jakiś kardiolog i jakie sa ceny za Usg


na Gdańskiej przyjmuje małżeństwo, nie pamiętam nazwiska. ja miałam chyba na nfz robione

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza