Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~Maja niezalogowany
19 lutego 2013r. o 12:53
Witam wszystkie mamusie te przyszłe i te obecne. Czy któraś z was zdecydowała się w ciązy na USG 4D? Ja tak mam wizytę za tydzien. Uważam że warto ponieważ w odróżnieniu od zwykłego USG przeprowadzona zostanie dokładna diagnostyka i badanie wszystkich narządów maluszka oraz zagrozenia np wadami rozwojowymi. Jeśli któraś miała to proszę aby opisała swoje wrazenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 lutego 2013r. o 12:59
A w jakie dni przyjmuje dr Krawczyk? Na NFZ tylko na Piaskowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 13:10
~Maja napisał(a): Witam wszystkie mamusie te przyszłe i te obecne. Czy któraś z was zdecydowała się w ciązy na USG 4D? Ja tak mam wizytę za tydzien. Uważam że warto ponieważ w odróżnieniu od zwykłego USG przeprowadzona zostanie dokładna diagnostyka i badanie wszystkich narządów maluszka oraz zagrozenia np wadami rozwojowymi. Jeśli któraś miała to proszę aby opisała swoje wrazenia.
Miałam robione w 13 tygodniu ciązy,równiez uważam że warto,lekarz wykluczył wszelkie wady i poznałam juz płeć dziecka.Miałam również robione badanie prenetalne ze względu na ukończone 35 lat,uważam że takie badanie uspokaja mamę a to w ciązy bardzo ważne,dodam że prowadzącym był dr Choma,zycze powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwoneczka322 niezalogowany
19 lutego 2013r. o 13:49
dr Krawczyk przyjmuje we czwartki po południu ja byłam ok 15 tej...rejestracja ok 2 tygodnie czekalam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
20 lutego 2013r. o 11:21
a prywatnie dr krawczyk tez przyjmuje? 2 tyg to dosc dlugo jesli np ciaza jest zagrozona lub cokolwiek sie dzieje... :(
Ja mam juz swojego lekarza ale interesuje mnie opinia innych pań... kwestia sa dosc drogie wizyty i tylko prywatne. Stad moje zapytanie. A jak wygląda wizyta u dr Chomy? Wiem ze w stomadencie przyjmuje na nfz i prywatnie, ale co pozniej z porodem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwoneczka322 niezalogowany
20 lutego 2013r. o 12:45
jeżeli się coś dzieje dr Krawczyk napewno nie bedzie kazał czekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9928
iza555
20 lutego 2013r. o 15:19
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~marta napisał(a): Moim zdaniem w Bolesławc nie ma dobrych specjalistów w zakresie ginekologi, nie raz spotkałam się ze źle postawioną diagozną, operacja mamy (torbiele) przy której była Szwaj-Moreno sprawiła że nabawila się na prawdę wielu powikłań i infekcji - co jest karygodne. W połoźnictwie też nie jest tak pięknie jak się widzi to od środka. Odrazam Bolesławiec ! Ja jeżdzę prywatnie do Lubina - kompleksowa opieka, dr.ginekolog-połoźniczy jak najbardziej kompetenty



Ani ładu ani składu znasz sie jak kret na gwiazdach :|
zgadzam się hehe jak kret na gwiazdach,a jezdzij sobie nawet do Warszawy,zawsze coś komus nie pasuje ,trzeba było iśc na medycyne i się samemu leczyc

głupoty opowiadasz, jak jest dobrze to i kazdy ginekolog dobry, a jak są problemy to i tak sie jeździ do wrocławia bo tu z ciażą pozamaciczną każą leżeć a na bóle mówią -ma boleć bo macica sie rozciąga hahahaha a ciaża jak nazwa wskazuje pozamaciczna!przerabiałam Bolesławiec i jeżdzę do Wrocławia


Dopisane 20.02.2013r. o godz. 15:19:

~ napisał(a):
~ napisał(a):
~marta napisał(a): Moim zdaniem w Bolesławc nie ma dobrych specjalistów w zakresie ginekologi, nie raz spotkałam się ze źle postawioną diagozną, operacja mamy (torbiele) przy której była Szwaj-Moreno sprawiła że nabawila się na prawdę wielu powikłań i infekcji - co jest karygodne. W połoźnictwie też nie jest tak pięknie jak się widzi to od środka. Odrazam Bolesławiec ! Ja jeżdzę prywatnie do Lubina - kompleksowa opieka, dr.ginekolog-połoźniczy jak najbardziej kompetenty



Ani ładu ani składu znasz sie jak kret na gwiazdach :|
zgadzam się hehe jak kret na gwiazdach,a jezdzij sobie nawet do Warszawy,zawsze coś komus nie pasuje ,trzeba było iśc na medycyne i się samemu leczyc

głupoty opowiadasz, jak jest dobrze to i kazdy ginekolog dobry, a jak są problemy to i tak sie jeździ do wrocławia bo tu z ciażą pozamaciczną każą leżeć a na bóle mówią -ma boleć bo macica sie rozciąga hahahaha a ciaża jak nazwa wskazuje pozamaciczna!przerabiałam Bolesławiec i jeżdzę do Wrocławia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
20 lutego 2013r. o 16:53
Czy ktoras z was wie, gdzie w bc mozna zrobic usg z nagraniem na plycie? Chcialabym miec taka pamiatke z ciazy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.