Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

3892
#pietrek1 nieaktywny
26 sierpnia 2010r. o 20:17
bartek23 napisał(a):
Hogata napisał(a): Mam pytanie czy wiecie gdzie mozna kupic dobry i tani Wegiel do kominka?? Sezon grzewczy tuz tuz :|

Najlepszy węgiel to z Wałbrzycha. Jednak nikt nie prowadzi tam składu opału. Jeżeli chcesz samemu możesz coś ukopać. A wiem, że ci co kopią super cenę mają. Czasami na bazarze są kolesie na wałbrzyskich blachach(DB) i sprzedają.


tylko trzeba się pilnowac, zeby nie orżnęli Cię na wadze. Bo z doswiadczenia wiem, że lubią oszukiwać Ci z biedaszybów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
26 sierpnia 2010r. o 20:43
pietrek1 napisał(a):

tylko trzeba się pilnowac, zeby nie orżnęli Cię na wadze. Bo z doswiadczenia wiem, że lubią oszukiwać Ci z biedaszybów.

Wiem 800kg za tonę biorą :)

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
26 sierpnia 2010r. o 20:59
bartek23 napisał(a):
pietrek1 napisał(a):

tylko trzeba się pilnowac, zeby nie orżnęli Cię na wadze. Bo z doswiadczenia wiem, że lubią oszukiwać Ci z biedaszybów.

Wiem 800kg za tonę biorą :)


no, jakiś taki dziwny przelicznik mają :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
26 sierpnia 2010r. o 21:15
Tylko węgiel z Wałbrzycha jest dużo lepszy niż ze śląska czy Lublina. Jest to węgiel koksujący lub momentami antracytowy więc jest wysoko kaloryczny.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
26 sierpnia 2010r. o 21:22
bartek23 napisał(a): Tylko węgiel z Wałbrzycha jest dużo lepszy niż ze śląska czy Lublina. Jest to węgiel koksujący lub momentami antracytowy więc jest wysoko kaloryczny.


z tym nie dyskutuję. Zdenerwowałem sie na to, że sprzedający ten węgiel to zwykli złodzieje. Jak by mi koles powiedział ze sprzedaje 800kg za umówioną kwotę to byłoby ok. Ale wciskał mi, że sprzedaje tonę, czyli na 200kg mnie oskubał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
26 sierpnia 2010r. o 21:24
No na wagę z nimi trzeba jechać zawsze :) bo kroją już nie jedna osobami mówiła o tym.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mini niezalogowany
27 sierpnia 2010r. o 14:14
a co sadzicie o weglu z alei 100 lecia ?? sprzedaja na skupie zlomu?? dobry jest czy nie zabardzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
27 sierpnia 2010r. o 16:37
Ja mogę ci doradzić na gałczyńskiego w ciepłowni bo oni muszą mieć dobry jak grzeją osiedla i sprawdzają kaloryczność może trochę drożej ale masz pewność a w innych możesz kupić dobry lub zły wydaje mi się jak zapłacisz troszkę więcej to warto bo jak będzie się zle palił to co ci z tej tony ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza