Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
7 listopada 2020r. o 8:39
Dzień dobry:)

[img=1604731531_pgo3voa.jpg]


Niepełnosprawność , bardzo trudny temat.
Emocjonalnie, fizycznie, finansowo.
W rozmowach z opiekunami, których znam, przewija się motyw zmęczenia, ale jednocześnie walki za wszelką cenę o życie takiej osoby.
Pomoc państwa? Zdecydowanie za mała. Opiekun często rezygnuje z pracy, bo jest potrzebny całodobowo. Powinien więc przynajmniej o finanse się nie matrwić.

Horus napisał(a): ... olewaja twoje błagania ...:]


Eeee, chwilę temu cieszyłeś się, że w tym temacie jest spokój.

MissWiedzyUczuc napisał(a): Proszę chociaż o anonimowe wsparcie życia, pozdrawiam serdecznie.


Dlaczego anonimowe? Tak dla życia:)
https://plodnosc.pl/wada-genetyczna-chlopca-zniknela-po-porodzie-cud-czy-wielka-pomylka-lekarzy/

Mgosia napisał(a): [
Codziennie odmawiam 10 różańca za zagrożone aborcją. dzieciątko .


Duchowa adopcja, piękna inicjatywa:*


bax napisał(a):
A,miało być tak pięknie...


Baxiu:*



Miłego dnia Bajarze :*




"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 9:56
Moc psiego uśmiechu niech będzie z Wami i waszymi pchłami ;) :D
Moja psiatyna w oczekiwaniu na wiosnę :D



[img=1604739373_ikyqobt.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 listopada 2020r. o 10:47
Mgosia napisał(a): Moc psiego uśmiechu niech będzie z Wami i waszymi pchłami ;) :D
Moja psiatyna w oczekiwaniu na wiosnę :D
[img=1604739373_ikyqobt.jpg]


Ooooo, uśmiech poproszę, alEEEE bez pcheł :D
Słodziak ;)


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 11:39
E napisał(a): DzieÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
7 listopada 2020r. o 11:59
Obrzydliwy kłamco. Przecież ja nie zakładałam żadnego tematu :( Wyraziłam tylko swoją opinię, stając w obronie życia. To, że tobie się to nie podoba, nie daje ci prawa na atakowanie mojej osoby :((

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 12:20
MissWiedzyUczuc napisał(a): Obrzydliwy kÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
7 listopada 2020r. o 17:37
Idźcie swoje żale wylewać w innych tematach,a nie burdel Tu Nam Robicie !! Won na priv !!
Tfu !!

Qrwa nigdzie już ssspokojnie nie pożartujesz,bo jakaś "mis" musi swoje 3 grosze wpierrrrdoliiić...;(....

Jaaak nie pisssdzielce,to pedofile w sutannach,to tęczowe parasolki,to sstrajjjki...Qurwa,czy nie macie na prawdę innych tematów do pierrrdolenia głupot ?? !!

Pozdrawiam i dobranoc :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 17:41
spokojnie :)

jak widzisz ja już tu nie piszę ...

jak już to może wpadnę z jakąś muzyczką ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.