Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Ja niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 19:22
Dla mnie to Ty E jesteś tą jaskółką , wzorem do naśladowania, nadzieją i wiarą w dobro drugiego człowieka - dziękuję.
Dziękuję, za miniony rok, za wszystkie lata, które są za nami i wierzę, że przed nami jest ich jeszcze wiele, lat które upłyną w przyjaźni i wzajemnym wsparciu, w dzieleniu się troskami i radościami, czyli tak jak teraz :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 19:29
Życzę wszystkim, żeby ten Nowy Rok przyniósł wiele dobrego, żeby na Waszych twarzach pojawiał się uśmiech, który nie będzie znikał. Życzę siły, wytrwałości i dłoni, która zawsze się pojawi w chwili potknięć i upadku. Życzę wędrówek pozytywnych myśli, które przecież wciąż krążą między nami i rozświetlają mrok. Wierzę, że będzie pięknie, dobrze i radośnie, jak nie teraz to za jakiś czas. Szczęśliwego Nowego Roku :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 19:33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
2 stycznia 2022r. o 17:43
Witam w Nowym Roku :)
Dziękuję ,że byłyście....Że Jesteście :)
:*:*:*
Bajeranci :)
Dla mnie ...póki co,to tylko zmiana ostatniej cyferki....
:)
..."... Czasem myślę jak się skończy ten nasz ziemski start Czy zbudzimy kiedyś si,ę a w koło będzie raj..."...



Jutro zaśśś poniedziałek i zaśśś ...włączyć muszszszszszę...
:]


Wszystkiego dobrego !! TszszszyyymmmmTaaaa ssssiiię :*
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 19:02
Nie mogę się powstrzymać i musze Wam powiedzieć coś bardzo ważnego . Dzisiaj jest tak jakby niedziela - przynajmniej odczuwalnie, ale jutro nie jest poniedziałek !! Czy to nie jest piękne, czy to nie jest powód do radości ? :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 19:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
6 stycznia 2022r. o 20:50
Nie cierrrpię poniedziałłłku :> :]
Aaaale....
Jutro juszszszsz piąąąątek ,piąąąteczek piąąątunio i...
...po ...cięszszszszkim dniu...
Chcę Wasss :*:*:* przytulić mmmm....
Tęssskno mnie za Wami Mgosia :* E :* ...
:)


Paaadaaammm dziśśś...
Dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 21:01
Przytulić ? ;) A my mamy pchły :P :D I co teraz ? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza