Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Ja niezalogowany
19 lutego 2022r. o 20:18
EeEEeeEEEEEEeeee, żyjetA ??? Wiatr nikogo nie porwał, drzewo nie rozdupcyło ?? Jak nie to dobrze :* :) A jak tak ...no to trudno się mówi :> Ja wciąż czekam na wiosnę i powiem Wam w sekrecie, że już widać pierwsze jej oznaki i wcale nie są to marcujące koty :P :D Zdjęcia nie wstawię bo nie dość, że nie zrobiłam, to jeszcze teraz nie umiem :> ;) Miłego wieczoru :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
20 lutego 2022r. o 20:09
Nie chcę nic mówić, ale za jakiś czas co niektórym kończy się "urlop" od rozweselania Gosiaków i zacznę sprawdzać paszporty cov... :> o kur.... to nie to, miało być obecność :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
21 lutego 2022r. o 17:23
Powiedzieli ,co wiedzieli iii...ssssrrrrruuuuuuu!...
poooolecieliiii ....
:D


Przelotem Wasssss :*:*:*
Witam ...


TszszszszyyyymmmTaaaa Sssię :]
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 lutego 2022r. o 21:11
Czego, czy za co się trzymać ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 lutego 2022r. o 21:07
Wiosna idzie a Wy spicie i dlaczego to tak ?? ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
25 lutego 2022r. o 19:21
To co było już za nami, to co będzie stanie się bez względu na to, czy tego chcemy, czy nie i nie ważne czy ma to być dobre, czy trochę gorsze. Ważne jest to co jest teraz, ważne jest dzisiaj ...a przecież wciąż jesteśmy mimo wszystko ... i to jest coś pozytywnego, coś pięknego, nawet jeśli czasami sprawia ból. Pomimo upływy lat, te nasze małe znaki są czymś, co zostawiamy dla siebie nawzajem z miłości przyjacielskiej, z troski o innych. I nawet jeśli jest cisza i milczenie, to zawsze jest ktoś kto czuwa i cierpliwie czeka z otwartymi ramionami na tego, który w danej chwili nie jest w stanie powiedzieć nic, chociaż w jego głowie są tysiące słów. Dziękuję za cierpliwość, ja też będę cierpliwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 lutego 2022r. o 18:47
I jak obiecałam tak jest - cierpliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 lutego 2022r. o 18:48
A piosenkę to amba chyba zjadła :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.