Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

przychodnia

4617
#arti29 nieaktywny
22 września 2012r. o 10:26
~Ala napisał(a): A ja polecam przychodnię na Staszica, sama tam jestem zapisana choć mam daleko. Wizyty są na godziny i można się rejestrować przez internet. Skierowanie na badania brałam i nie było żadnego problemu. Polecam Panią Chmielewską. Przychodnia na poziomie


Potwierdzam , jeszcze nigdy nie bylo problemu z uzyskaniem skierowania :) Lekarze na poziomie poza jednym pediatrą ;)

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 16:46
czy ktoś może wypowiedzieć się na temat nowej przychodni POZ na Dolnych Młynach tam gdzie przyjmuje dr Zołnowski-bardzo proszę o opinię zapisanych-nie chciałabym się drugi raz naciąć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
31 grudnia 2013r. o 21:13
Też jestem ciekawa tej przychodni, myślałam żeby się tam zapisać, ale nie znam nikogo, kto się tam leczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
1 stycznia 2014r. o 12:30
I co z tego że jest wizyta na godzinę umówiona w przychodni na Staszica jak stare mohery przychodza i siedza od rana nawet jak maja na 12 nie patrzac że ktos inny zwolnil sie specjalnie z pracy aby przyjsc do lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
1 stycznia 2014r. o 19:54
~xxl napisał(a): czy ktoś może wypowiedzieć się na temat nowej przychodni POZ na Dolnych Młynach tam gdzie przyjmuje dr Zołnowski-bardzo proszę o opinię zapisanych-nie chciałabym się drugi raz naciąć .
Ponawiam pytanie dla mnie sprawa jest pilna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jj niezalogowany
2 stycznia 2014r. o 12:47
Pani doktor Halina z przychodni na Mickiewicza. Nawet jeżeli coś jest nie tak to porady lekaskiej udziela po godzinach pracy. Należe do tej przychodni i od paru miesięcy nie ma już problemu ze skierowaniami czy badaniami, które są robione na miejscu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jj niezalogowany
2 stycznia 2014r. o 12:48
Pani doktor Halina z przychodni na Mickiewicza. Nawet jeżeli coś jest nie tak to porady lekaskiej udziela po godzinach pracy. Należe do tej przychodni i od paru miesięcy nie ma już problemu ze skierowaniami czy badaniami, które są robione na miejscu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roksi niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 11:23
ja jestem zapisana do POZ Nantes na dolnych młynach , jezeli chodzi o lekarzy bylam pare razy u nich i są mili kulturalni... mialam problem z sercem, (przez silownie) bez zadnego ale Pani doktor wypisala mi skierowanie na badania EKG i na pobór krwi ktore zrobilam w gabinecie na przeciwko 2 dni pozniej przyszlam po wyniki przyjał mnie pan Doktor powiedzial co i jak zbadal mnie jeszcze stetoskopem. Juz przy wyjsciu doradzil mi jak i ile mam cwiczyc zeby sie dobrze czuc. jestem mile zaskoczona POZ bo traktują tam ludzi powaznie i serdecznie...

wczesniej bylam zapisana do Tomaszowa do lekarza... tam jak chcialam jakies skierowanie to on mowil ze nie moze rozdawac tak skierowan bo on pozniej premie za cos takiego traci..

Zapomnialam jeszcze dodac jak ktos jest zapisany do Poz Nantes i chodzi na platne wizyty do Stomadentu to ma znizki 10 % kwoty. Mam nadzieje ze pomoglam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo