Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

przychodnia

11484
#dj.j12271 nieaktywny
7 stycznia 2014r. o 22:33
~Kinia napisał(a): Dziękuję za informację, a do konkretnego lekarza na Karola Miarki czy tam tylko jeden jest?

W przychodni na KM nie polecam dr J. Reszta obleci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiktor niezalogowany
22 marca 2015r. o 22:38
Podbijam temat, poszukuje przychodni gdzie zapisują nowe osoby i nie ma problemu ze skierowaniami gdy człowiekowi coś dolega, istotne jest dla mnie podejście lekarzy do leczenia bardziej zaawansowanych dolegliwości niż grypa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 10:21
a przychodnia nad rossmannem? Jakies opinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hh niezalogowany
23 marca 2015r. o 11:43
zapiszcie się do dr Skorupskiego "SKOMED" W Osiecznicy-polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 14:33
też polecam SKOMED
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 14:35
Nie ma to jak pytać w takich miejscach o sprawy tak cenne jak włsne zdrowie, czyli coś co jest w dalszej perspektywie życiem.

Forum to jemu oddam swoje życie. Brawo. Podobno weterynarz dobry, Bierze mniej za wizyte. Doradzilem Ci? Zaryzykujesz? Kto wie... To przeceiz era ekspertów. A ekspert to kto? Ekspert to twór opiniznawców. Ekspert to coś czego tak naprawde nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiktor niezalogowany
23 marca 2015r. o 19:27
Dziekuję za SKOMED, tak się składa że własnie szukam alternatywy dla tej przychodni. Poszukuję lekarza, któremu nie sprawiają problemów choroby trudniejsze niż grypa.
Drogi przedmówco, zdrowie to coś bardzo waznego w życiu, i to nic złego że ludzie rozmawiają, dysktujują ze soba na temat jakości lekarzy, doradź mi w takim razie w jaki sposob można zweryfikować umiejętności lekarza, chyba mało kto chce zmieniac przychodnie jak rękawiczki,a po drugie prawo ogranicza nas do dwukrotnej zmiany w ciągu roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
23 marca 2015r. o 19:41
~ napisał(a): a przychodnia nad rossmannem? Jakies opinie?
To ta sama przychodnia co była w Stomadencie. Moja córka jest tam zapisana, nie chodzimy zbyt często do lekarza ale jak już idziemy to staram się rejestrować do dr Cieśli, nie wiem jak reszta lekarzy ale tą Panią mogę polecić. Dzwonię rano i rejestruję się na ten sam dzień na określoną godzinę i nie ma problemu z dostaniem skierowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza