Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki Park Wodny "Orka"
~Ale ......... niezalogowany
6 stycznia 2012r. o 0:22
Chciałem tylko zauważyć że Bolesławiec to jedna wielka AWARIA :
- hotspoty , awaria
-infokioski , awaria
-fontanna, awaria
-basen , awarie
-oświetlenie wiaduktu, awaria
-ławki , no....... ławki na razie same w sobie awarii nie mają , ale za to całe obs.rane więc nie nadają się do celów w których je postawiono , a więc AWARIA :P
Ciekawe czy jest na to wszystko jakieś wyjście ........... AWARYJNE :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tieri niezalogowany
6 stycznia 2012r. o 0:51
~Ale ......... napisał(a): Chciałem tylko zauważyć że Bolesławiec to jedna wielka AWARIA :
- hotspoty , awaria
-infokioski , awaria
-fontanna, awaria
-basen , awarie
-oświetlenie wiaduktu, awaria
-ławki , no....... ławki na razie same w sobie awarii nie mają , ale za to całe obs.rane więc nie nadają się do celów w których je postawiono , a więc AWARIA :P
Ciekawe czy jest na to wszystko jakieś wyjście ........... AWARYJNE :P
chyba nie byles na orce bo ja codze od dluzszego czasu i nie mam zarzutow, po za szkolka plywacka dla mlodziezy. No ale oni tez musza gdzies sie uczyc wiec chodze o godz 20. jedzynie do czego mozna sie doczepic to hot spot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7921
#tomek8319 nieaktywny
6 stycznia 2012r. o 1:23
~pływająca napisał(a):
tomek8319 napisał(a): generalnie nie mam zastrzeżeń do "orki" ale faktycznie takie zachowanie jest co najmniej nie na miejscu. Moim zdaniem wypadałoby aby Pani złożyła oficjalną skargę do kogoś z dyrekcji- myślę, że to samowola pracowników a nie odgórny nakaz i wypadałoby to wyjaśnić. A może to ja jestem w błędzie? W porządnych sklepach i restauracjach z reguły czeka się na wyjście ostatniego klienta a godzina zamknięcia jest godziną orientacyjną:)
Pozdrawiam wszystkich pływających i niepływających:)


Ale to nie jest sklep ani restauracja tylko basen. Ciekawe czy Ty ,jakbyś pracował w określonych godzinach, z checią zostałbyś za free po godzinach. A co do braku wody, to nie wina pań z obsługi tylko panów technicznych i to do nich ewentualne skargi.

droga pływająca- sądzę, że skoro basen otwarty jest do 22:00 to pracownicy mają płacone np. do 22:30 bo mają czas na sprzątnięcie/ ogarnięcie po ostatnich klientach- to chyba nakazuje logika. Odnośnie zostawania po godzinach to ja swoją pracę wykonuję z przyjemnością i nie raz zostaje po godzinach aby wszystko było dopięte na ostatni guzik:P oczywiście nikomu nie każe tego robić:D:D:D pozdrawiam całą obsługę techniczną i przesympatyczne Panie z recepcji:D mimo wszystko ja się tam zawsze świetnie bawię i boże broń dziury w du.ie nie szukam:P

nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, następnie pokona doświadczeniem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
11 lutego 2012r. o 8:12
Jakiś czas temu zajechały pod orkę dwa wozy strażackie. Świat ła na basenie pogaszone.Ciekawe co się dzieje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZIOM~ niezalogowany
11 lutego 2012r. o 8:42
światłą pogaszone bo orka od 8 czynna w weekend a nie wcześniej, a oni byli wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orka niezalogowany
11 lutego 2012r. o 9:50
Niestety jest to najbrudniejszy basen na jakim byłam.
Nawet w klapkach pływa się w zsatni w wodzie. Mnóstwo brudów w przebieralniach!
Po ubraniu dziecka , które trzeba potawić na ławeczkę , bo spodnie pomoczy biore je na ręce, bo szkoda mi malucha pobrudzić.
Syf, po prostu syf.Nawet na starych basenach w Libercu jest czyściej. Na starym basenie było czyściej!

Albo Prezes basenu, albo Sanepid tym się powinni zająć. Zaprszam na basen około 18-19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2012r. o 8:41
~xyz napisał(a): Jakiś czas temu zajechały pod orkę dwa wozy strażackie. Świat ła na basenie pogaszone.Ciekawe co się dzieje...


Nic, falszywy alarm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
18 listopada 2012r. o 14:02
~Przemysław napisał(a): " Po pierwsze mieszkańcy " BASEN ORKA. Następne dzieło lokalnej władzy , które budzi kontrowersje Bolesławian.Bez wnikania w szczegóły techniczne polemice należy poddać koszt utrzymania obiektu oraz wygórowane ceny biletów.[img=1353242710_e4vjih5.gif]


Przemysławie, zanim zaczniesz zakładać kolejne tematy, sprawdź w wyszukiwarce, czy już takiego ktoś nie założył.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza