Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Tofi niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 22:43
A gdzie ta gromadka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 11:34
~~Tofi napisał(a): A gdzie ta gromadka?

a gdzie ten Bolesławiec ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 19:52
~~Monika napisał(a): Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

Monika już znalazłaś .Jestem normalnym facetem lekko pod 50 ,z wykształceniem wyższym ,nie miałem jeszcze żadnej dziewczyny ,boję się was.Mówią na mnie Paweł .Poza kulturą osobista nie mam niczego ,ani mieszkania ,ani samochodu , poczucia humoru także nie mam .
Napisz jaki masz dochody ,gdzie będziemy mieszkać ,czy jesteś wierząca bo ja tak.
Pisz na tym forum ,mnie tu wszyscy znają ,szykuje mi się tu fucha ,zostanę moderatorem .Nareszcie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Rokitnik niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 8:47
~~Tofi napisał(a): A gdzie ta gromadka?

Gromadka jest koło miejscowości Borówki , a te znajdują się w sąsiedztwie GROMADKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 15:23
No a Wrocław to taka mieścina near to Wierzbowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maria niezalogowany
9 lipca 2021r. o 17:43
Od września przenoszę swoje dziecko do szkoły w Bolesławcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kazik niezalogowany
9 lipca 2021r. o 17:50
~~Colo napisał(a): Co w naszej wichurze tak cicho ?
Basen za nasze podatki już stoi ?

Za nasze podatki to moglibyśmy wybudować oczko wodne , a nie basen . Wybudują go za dotacje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Hibiskus niezalogowany
9 lipca 2021r. o 19:08
Dlaczego przenosisz latorośl?, przecież u Nas wysoki poziom i kadra wysoce kształcona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza