Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
5 października 2022r. o 7:56
I dlatego sprzedać ośrodek panu z Bolesławca on już znajdzie sposób na zagospodarowanie.
Sprzedać trza tak jak się mówiło przed wyborami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowa Lawenda niezalogowany
5 października 2022r. o 13:27
Proszę obejrzeć sobie relację z sesji. Jestem prosta osoba, ale poziom wypowiedzi jest na bardzo niskim poziomie. Każda odpowiedź kończy sie na "no bo tak, po prostu" . Jakbym slyszala odpowiedz dziecka z przedszkola. Rozumiem, że sytuacja była dla Pani stresująca, ale po poprzedzającym spotkaniu z mieszkańcami, wiedziała co ja czeka i mogła się merytorycznie przygotować .
Odnoszę wrażenie, że Pani nie ma sobie nic do zarzucenia, wręcz pokazuje osobowość narcystyczna. Ośrodek ma odpowiednie warunki do różnego rozwoju i wcale nie trzeba go sprzedawać. Wystarczyłoby by zmienić obsadę na kogoś bardziej otwartego na innych, z głową pełną pomysłów itp.
To Tak jakby zatrudnić np przedstawiciela handlowego,fax mu wysoką wypłatę i nie reagować, że nic nie sprzedał miesiącami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 października 2022r. o 20:43
~~Haha napisał(a): Nasz "ośrodek zdrowia" to już dawno powinno się przeorać. Dla pracujących zarejestrować się na popołudnie graniczy wręcz z cudem bo już jest komplet (czytaj max 2 osoby). Dostać skierowanie na wyniki to jest wręcz wyłudzenie. Na grypę luz przeziębienie są tylko 2 antybiotyki amotaks luz augumentin. Pani doktor już chyba dawno niedosłyszy i niedowidzi. Pan doktor ma czasem minę męczennika, że musi tam być. Panie pielęgniarki wszystko wiedzą o wszystkich, bo huczy tam jak w ulu

Moim zdaniem ośrodek zdrowia jest ok. I wcale nieprawda że nie można dostać skierowania na wyniki a co do pań pielegniarek- są mile i w wielu sytuacjach pomocne jak dla mnie pani doktor też kompetentna a pan doktor jeszcze mi się nie przydarzyło żeby był nie miły lub żeby mnie przyjmował jak za karę nie piszcie bzdur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Rokitnik niezalogowany
6 października 2022r. o 21:21
Leczę się w naszym ośrodku zdrowia i jestem bardzo zadowolona, a jak komuś coś nie pasuje to niech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
6 października 2022r. o 22:14
Trutu tutu majtki z drutu.
Sami pracownicy się wychwalajcie ludzie nie mają o was dobrego zdania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy niezalogowany
6 października 2022r. o 22:32
Co myślicie o dyrektorce GOPS już jest na emeryturze a chcą ją przepchać w konkursie czy ma klej czy ta kobieta jest niezastąpiona wypadało by coś zmienić przez 24 lata nie wykazała się niczym kochana władzo dajcie już władze młodym a starych nie przyjmowC jak są chętni młodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Cykoria niezalogowany
6 października 2022r. o 22:36
Myślę że masz rację daję sobie rękę obciąć że matyjewicz nie pozwoli innemu zasiąść na tym stanowisku ma go do żywotnik myśli że jest nie do zdarcia niech bawi wnuki o ile ich ma boże ratuj przed taką teściowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Jałowiec niezalogowany
7 października 2022r. o 8:31
Mam 1300 zł emerytury. Ile za taką kwotę mogę kupić węgla i np. drewna opałowego? Zakładam, że nie będę nic wydawała na żywność. Pisałam o tym wczorajszym, ale moje posty nie zostały zamieszczone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.