Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pilnie poszukiwany elektryk do samochodu!!

~~~~~~~ niezalogowany
11 marca 2012r. o 3:40
600897378 Rafal świetny elektryk z tego co mi wiadomo gdzieś we Lwówku ma warsztat ale mieszka w Bolesławcu i podejrzewam ze nie robiłby problemu z dojazdem do klienta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 9:14
spróbuj na chwilę odłączyć akumulator, lub idź do serwisu z dowodem rejestracyjnym to podadzą ci kodowanie imo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sebo niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 9:16
potrzebuje dorobic kluczyk z immobilizerem do SMARTA FOURTWO ale nie wiem dokad mam sie udac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 9:16
~MARIO napisał(a): niko prawda mojemu też
zadzwon do zbyszka w gromadcce
600693755
on ma tez dojscie do komputerów do samochodów



może i fachowiec ale mnie skasował 1200 zł i auto dalej nie jeździ,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 10:53
~sebo napisał(a): potrzebuje dorobic kluczyk z immobilizerem do SMARTA FOURTWO ale nie wiem dokad mam sie udac


ale nie ma takiego auta :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 11:20
hemi napisał(a):
~sebo napisał(a): potrzebuje dorobic kluczyk z immobilizerem do SMARTA FOURTWO ale nie wiem dokad mam sie udac


ale nie ma takiego auta :|


Jest taki SMART :P konkrernie nie wiem gdzie dorabiają kluczyki z immobilizerem,ale popytaj w tesco na pasażu....


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 11:20:

aniapaula napisał(a):
hemi napisał(a):
~sebo napisał(a): potrzebuje dorobic kluczyk z immobilizerem do SMARTA FOURTWO ale nie wiem dokad mam sie udac


ale nie ma takiego auta :|


Jest taki SMART :P konkrernie nie wiem gdzie dorabiają kluczyki z immobilizerem,ale popytaj w tesco na pasażu....


SMART FORTWO ,ale co tak jedna literka więcej :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszegi niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 11:49
w tesco w swidnicy - koszt 400 zl plus paliwo....zawsze taniej niz w serwisie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucyfer niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 11:52
Dorabianie kluczy sam Tesco pasaż Lubin.tanio solidnie i do wszystkich aut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.