Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pilnie poszukiwany elektryk do samochodu!!

~Beata niezalogowany
9 sierpnia 2011r. o 11:18
Mój brat rozkoduje ci radyjko w samochodzie. Proszę dzwonić: 889-482-653.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
9 sierpnia 2011r. o 18:27
moja franca tez czasem wariuje i pomaga jej jak na chwile odłączę klemę z akumulatora , zamknę kluczem (przy zamknietych wszystkich drzwiach ), poczekam chwilę i otwieram , zapalam i jadę , a co do radia to warto je wyciągnąc , bo nieraz jakis mądry człowiek wczesniej nalepi z boku kod do radia


Dopisane 09.08.2011r. o godz. 18:27:

oo a ja teraz patrzę a posty z zeszłego roku :)

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3468
#motomaniak nieaktywny
9 sierpnia 2011r. o 18:41
Dorcia napisał(a): Możecie polecić jakiegoś elektryka, który rozkoduje mi radio w aucie?

Sprawa pilna. Z góry dzięki za pomoc :)



jakie radyjko? może pomogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
20 września 2011r. o 20:33
Przypominam temat.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~witek niezalogowany
10 marca 2012r. o 21:35
A mi nie dmucha ciepłym nawiew.Nagrzewnica nowa nie zapowietrzone ponoć tam gdzie się temperature ustawia to coś nie tak.Kogo polecacie słyszałem coś na Kościuszki że ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7244
#Goldenhand nieaktywny
10 marca 2012r. o 22:00
~witek napisał(a): A mi nie dmucha ciepłym nawiew.Nagrzewnica nowa nie zapowietrzone ponoć tam gdzie się temperature ustawia to coś nie tak.Kogo polecacie słyszałem coś na Kościuszki że ok.


Nie wiem jakie auto. W starszych modelach regulacja poprzez linkę która lubiała spadać, w nowszych do regulacji służą silniczki i padło albo sterowanie albo silniczek. Napisz jakie auto i który rok.

Chcesz zmienić świat, zacznij od siebie. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~witek niezalogowany
10 marca 2012r. o 22:04
Goldenhand napisał(a):
~witek napisał(a): A mi nie dmucha ciepłym nawiew.Nagrzewnica nowa nie zapowietrzone ponoć tam gdzie się temperature ustawia to coś nie tak.Kogo polecacie słyszałem coś na Kościuszki że ok.


Nie wiem jakie auto. W starszych modelach regulacja poprzez linkę która lubiała spadać, w nowszych do regulacji służą silniczki i padło albo sterowanie albo silniczek. Napisz jakie auto i który rok.
ducato 97.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~806 niezalogowany
10 marca 2012r. o 23:08
~MARIO napisał(a): niko prawda mojemu też
zadzwon do zbyszka w gromadcce
600693755
on ma tez dojscie do komputerów do samochodów



NIE POLECAM, KASUJE JAK ZA ZBOŻE , I NIE ZAWSZE NAPRAWI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza