Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

880
#Kaczucha nieaktywny
26 grudnia 2010r. o 12:39
capitanosss napisał(a): kaczucho .....ja np. uwielbiam kaczuszki .....na wigilię kosztowałem kaczuszkę zapiekaną w jabłuszkach MNIAM... MNIAM... MLASK... MLASK....i.....też mam taką maluśką żółtawą gumową ....kaczuszkę do kąpieli,skubana nurkuje jak szalona :P :P :P :P :P :P
a ty jak chcesz to możemy razem ponurkować w twojej wannie ,bo moja jest za mała...(ŻART).... :P :P :P


Nie jestem samobójczynią, żeby nurkować z osobnikami, które spożywają kaczki. Utopisz mnie, upieczesz, zjesz... nie, dziękuję. PS U mnie nie ma warunków do nurkowania, mam prysznic. Proponuję wybrać się na Fidżi, tam wody są cudowne do nurkowania i na pewno znajdziesz więcej atrakcji niż u mnie w łazience :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
26 grudnia 2010r. o 12:50
buahahahahhha....mam rozumieć ,że już mnie kochasz ....taaakkkk ?? ?? ?? dobla ,dobla ,dobla....idę do GOSI :* :* :*


Dopisane 26.12.2010r. o godz. 12:50:

ja uciekam powoli ....narazie ..powodzenia życzę wszystkim ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
880
#Kaczucha nieaktywny
26 grudnia 2010r. o 12:52
Nigdzie tak nie napisałam... Nawet Cię nie lubię, a co dopiero kochać. Chyba sobie za bardzo schlebiasz, drogi Kapitanie :) A Gośka Cię zaraz pogoni rózgą, co ją dostała pod choinkę od Mikołaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
26 grudnia 2010r. o 13:01
kaczuchy w wersji techno jest dedykowany GRZDYLKOWI naszemu.....:):):)



Dopisane 26.12.2010r. o godz. 12:55:


&feature=related



Dopisane 26.12.2010r. o godz. 12:56:

&feature=related


Dopisane 26.12.2010r. o godz. 12:58:

Kaczucha napisał(a): Nigdzie tak nie napisałam... Nawet Cię nie lubię, a co dopiero kochać. Chyba sobie za bardzo schlebiasz, drogi Kapitanie :) A Gośka Cię zaraz pogoni rózgą, co ją dostała pod choinkę od Mikołaja.

ja sie nie boję ani Gosi i ani różgi jej ,bo zamknąłem na klucz drzwi o od tematu.... Dżem,mydło,powidło..... hahahah i co ty na to ciommmm :> :> :> niedostępna kaczucho :P :P :P :P


Dopisane 26.12.2010r. o godz. 13:01:

to do następnego sklikniecia się .....niedostępna ....dobrze ,że jesteś kaczuszką , bo cie schrupię jak rzodkiewkę ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
880
#Kaczucha nieaktywny
26 grudnia 2010r. o 13:02
Miną święta i wszystko wróci do normy. Jak co roku, święta mają na mnie znamienny wpływ, niekoniecznie dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
26 grudnia 2010r. o 19:41
Kaczucha napisał(a): Nigdzie tak nie napisałam... Nawet Cię nie lubię, a co dopiero kochać. Chyba sobie za bardzo schlebiasz, drogi Kapitanie :) A Gośka Cię zaraz pogoni rózgą, co ją dostała pod choinkę od Mikołaja.





Dopisane 26.12.2010r. o godz. 19:31:


Ostatni dzień roku szkolnego. Pani zadaje pytanie:
- Kto powie zdanie ze zwrotem "jakby co"?
Zgłasza się Edgar.
- Proszę, Edgarku.
Chłopak nic nie mówi tylko otwiera rozporek, wyciąga całkiem sporego (jak na 13-latka) penisa i kładzie na ławkę.
- Won z klasy!- krzyczy zszokowana nauczycielka.
Edgar wychodząc mruczy:
- A propos tematu... Jakby co - mój adres ma pani w dzienniku.


Dopisane 26.12.2010r. o godz. 19:41:


&feature=related

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malutka 13 niezalogowany
26 grudnia 2010r. o 22:24
Do Prymitywosss (Wiadomo kto):
"Marzenia - ... piękna rzecz..." sama oddaję się im często i namiętnie :)
ale nigdy chłopcom - z przerostem ptaszka nad intelektem :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2010r. o 22:32
capitanoss ty przyjaciół szukasz czy żona cię nie kocha!!!!

Zmoderowano 27.12.2010 godz.10:19 - powód: złośliwości i wykrzykniki :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.