Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer, kosmetyczka, stylizacja paznokci

~Ola niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 15:32
Hejka. Szukam dobrego zakładu fryzjersko-kosmetycznego, gdzie zrobią mi fryzurę, makijaż i doradzają w sprawach stylizacji codziennej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podróżnik85 niezalogowany
22 maja 2016r. o 23:26
A co z pielęgnacją brody? Wiem, że niewiele osób o tym myśli, ale jeśli zależy Wam na bujnym zaroście, to po prostu zadbajcie o to, by korzystać z takich produktów jak http://beardman.pl/kategoria/golenie-na-mokro by mieć gwarancję, że nie będziecie mieli z nią problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~załamana niezalogowany
1 lipca 2016r. o 13:33
Witajcie.Całkowicie odradzam wam salon na ul. Mickiewicza naprzeciwko Sali Zabaw Oli to co zrobili mi tam z włosami woła o pomstę do nieba!Wybrałam się do nich z myślą,że wyjdę zadowolona a jest odwrotnie! Z włosów,które sięgały za ramiona zostały mi strzępy ledwo za ucho:(prosiłam o ładną fryzurkę,która będzie mi pasować owa "fryzjerka" zaproponowała,że mi je ścieniuje i zamiast cudownych włosów mam na głowie lepsze schody niż w niejednym domu!!normalnie jestem w szoku bo jak ten zakład może jeszcze funkcjonować skoro kwalifikacje tamtejszej "fryzjerki"pozostawiają wiele do życzenia!! wszyscy znajomi pytali czy moja 4 letnia córka mnie tak urządziła gdy zobaczyli to coś na mojej głowie dzisiaj czeka mnie ścięcie włosów na krótko ;(
dziewczyny zanim popełnicie taki błąd jak ja to poważnie się zastanówcie!fryzura powinna być jedną z wizytówek kobiety a niektóre bolesławieckie pseudo fryzjerki mają to gdzieś i szkoda mi tylko tych praktykantek,które się tam uczą,bo z takimi umiejętnościami nabytymi od tej Pani ciężko im będzie zarobić na chleb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 11:02
Kogo polecacie do keratynowego prostowania włosów w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 14:34
zrobią ci fryzurę

i coś jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
13 sierpnia 2016r. o 14:21
Witam, rówież chciałabym się dowiedzieć gdzie w bolesławcu wykonują keratynowe prostowanie włosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
13 sierpnia 2016r. o 14:28
Witam, rówież chciałabym się dowiedzieć gdzie w bolesławcu wykonują keratynowe prostowanie włosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasiaaa niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 10:19
Witajcie:-) zaklad fryzjerski "Novak" ma dobrą opinie? szukam dobrego fryzjera, ale jest tragedia w Bolesławcu:-/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza