Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lekarz - dermatolog

~chojnów!!! niezalogowany
3 stycznia 2012r. o 15:06
vaio1 napisał(a): Ja tez polecam Pania z Chojnowa leczylem sie u niej 9 miesiecy ale bylo warto.Zawsze jest tam duzo ludzi i trzeba troche poczekac a i co gorsze Pani doktor lubi sie spozniac.


Zgadzam się z powyższą odpowiedzią w 100%. Jedyna dermatolog która wiedziała jak mi pomóc, wcześniej lata zmarnowane na leczenie i kolejki u bolesławieckich dermatologów! Fakt, trzeba się kilka dni wcześniej telefonicznie umówić i swoje odstac w kolejce, ale opłaca się. I do tego wszystko na NFZ:) Najlepszy lekarz ;) Z tym spoznianiem to niestety też prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 21:20
~Anetka napisał(a): Polecam lekarza z Lubania, dr Woźniaka. Pomógł mojemu mężowi ekspresowo. Wyleczył go w tydzień. W Bolesławcu leczył się około 9 lat na grzybicę skórną, która okazała się łupieżem pstrym. Efekty były po 2 dniach mycia się w Nizoralu. Wizyta droga, bo 80 zł. Do tego leki, przepisuje te droższe, ale za to skuteczne. Rzeczywiście nie jest interesem wykupic tańsze i ponowic wizytę. Gorąco polecam, dostałam jego namiary również od zadowolonych. Podaje adres ul. 7 Dywizji 12 w Przychodni "SANA". Dr. Woźniak przyjeżdża z Wrocławia, trzeba się zarejestrować, ale ma rewelacyjne podejście do dzieci.
Czy ten dr Woźniak przyjmuje jeszcze w Lubaniu??? Czy ktoś ma taką informacje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
14 sierpnia 2012r. o 21:32
~madzik2661 napisał(a): Witam:) Przejrzałam listę tematów i nie znalazłam podobnego wiec założyłam nowy... :p



Proszę podajcie namiary do dobrego dermatologa z Bolesławca, Lubania lub Zgorzelca. Podejrzewam u siebie łupież pstry i muszę jak najszybciej rozpocząć leczenie...:(


GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
14 sierpnia 2012r. o 22:06
Ja, jak miałem łupież to lekarz polecił mi SEBOREN. Mnie pomogło, parę dni smarowania i po łupieżu. Powodzenia ;) ;) :) :)

PS.: Do nabycia w aptece, bez recepty i niedrogo. :) :) ;) ;)

Przed użyciem przeczytaj ulotkę........................itd. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
14 sierpnia 2012r. o 23:51
Nizoral!

Kumpel wyleczył tym specyfikiem.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6506
#madzik2661 nieaktywny
15 sierpnia 2012r. o 9:55
Dziękuję za szybką odpowiedź. :] Zastosuję się do waszych porad, a jak nie pomoże to wtedy zgłoszę się do dermatologa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
13 listopada 2012r. o 19:52
~lalaaal napisał(a): Witam czy ktoś może mi polecić dobrego dermatologa w okolicy bolesławca (lubań, chojnów, ew legnica) ? dodam, że nie chodzi mi o lekarza w bolesławcu bo na nich już się niestety zawiodłam kilka razy, dodam,że Mam problemy ze skórą twarzy

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2012r. o 21:26
Dobry dermatolog przyjmuje w przychodni PROMADENT w Lubaniu na kasę chorych.Tel:75 646 07 89. Więcej informacji znajdziesz na www.dentysta-luban.pl
Krótki czas oczekiwania na wizytę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.