Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lekarz - dermatolog

~em niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 9:39
gdzie w boleslawcu mozna zamknac laserowo naczynko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 12:02
Chyba nigdzie. W Provicie u dr Bartkowiak cieklym azotem. U mnie to pomoglo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
17 września 2013r. o 19:01
~a= napisał(a): czy możecie polecić dobrego dermatologa niekoniecznie z bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 1:10
Oby ńie ten z salonu Lidia z b-c .on przyjeżdża z Wrocławia ponoć. Drogi i cos kręci. Nie polecam. Zapłaciłem więcej 4 razy ńiz kazał mi wpisać w formularzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
5 lutego 2015r. o 4:51
Proszę osoby zorientowane o info, co z tą Panią doktor z Chojnowa - czy jeszcze tam przyjmuje, jakieś opinie , a może ktoś napisze cos nowego?
szukam naprawdę dobrego dermatologa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
5 lutego 2015r. o 10:55
~Kasia napisał(a): Proszę osoby zorientowane o info, co z tą Panią doktor z Chojnowa - czy jeszcze tam przyjmuje, jakieś opinie , a może ktoś napisze cos nowego?
szukam naprawdę dobrego dermatologa...


witam! co do Pani doktor z Chojnowa - ja osobiście jestem zadowolona,jeździłam z córką do Niej do Lubania,bo również tam przyjmuje(w Chojnowie na NFZ były duze kolejki,a w Lubaniu prywatnie,a nie mogłam czekać) ,jestem zadowolona,bo w Bolesławcu dermatolodzy nie potrafili pomóc,polecam z czystym sumieniem.Zadzwoń i popytaj poprostu czy i gdzie przyjmuje,na dzień dzisiejszy ja nie wiem.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trompka niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 13:51
Faktycznie, gdy już pojawi się problem, to warto jak najlepiej go zwalczyć. Jednak dużo lepszą metodą jest zapobieganie problemom. Nie wiem, czy wiecie, ale dzięki prawidłowej pielęgnacji skóry, opisanej chociażby w http://www.forumdermatologiczne.pl/dzial/pielegnacja/203/1.html można zapobiec wielu późniejszym problemom skórnym. Nie ma ma co czekać, zadbajmy o siebie już teraz, by potem nie musieć się leczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Koleus niezalogowany
15 października 2020r. o 9:32
Czy w Bolesławcu przyjmuje jeszcze jakiś dermatolog na NFZ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza