Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Orka" wystartowała
~ niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 12:32
Polska hipokryzja. Kiedyś też tak będziesz wyglądała i twoje dzieci też nie będą na ciebie mogły patrzeć - dosłownie i w przenośni. Daj spokój ...

Zmoderowano 16.08.2011 godz.19:16 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
16 sierpnia 2011r. o 12:46
Skąd wiesz, że miała na imię Rebeka ?? Przedstawiłyście się sobie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 12:54
Nie wymądrzaj się , weź mamę pod rękę i idźcie zrobić rundkę po bolesławcu (byle nie na orkę).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
16 sierpnia 2011r. o 13:23
~ napisał(a): Nie wymądrzaj się , weź mamę pod rękę i idźcie zrobić rundkę po bolesławcu (byle nie na orkę).

Co Cię tak boli moja mama, czyżby twoja nie mogła już chodzić, lub wygląda nie tak atrakcyjnie jak moja, pomimo swojego wieku? Boimy się takich agresywnych ludzi jak ty, więc nie korzystałyśmy z basenu ani natrysków.
Wypoczywam w innych pomieszczeniach tego obiektu, gdzie nie trzeba się rozbierać do naga.
Czy sformułowanie "byle nie na orkę" oznacza, że mi grozisz i mam się się rozglądać wstępując do tego obiektu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ratownik niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 13:25
~salsa napisał(a): Z Orką coraz gorzej...
1. strasznie smierdzi
2. rano nie wiem jak popołudniu ale z rana woda jest strasznie zmina i chodzi mi tu o brodzik dla najmłodszych... zdecydowanie nie ma tam 33 stopni jak informuje tablica
3. Orka ma niecałe 3 miesiaca a juz: to jakuzzi (czy jak to sie tam pisze) nie działa bo cos tam sie zatkało, jedna rura nie działa, czy ktoś zwrócił uwage na te koszyczki na mydełko pod prysznicami?? tak samo przy tej tzn "dzikiej rzece" wszystko zjada rdza
4. juz nie wspomne o ratownicce na kacu, ktora zamiast pilnowac ludzi lezała sobie na jednej z laweczek

Jak tak to wyglada po 3 miesiacach pracy to co bedzie na rok i wiecej... fuszerka.



Niby kiedy ta ratowniczka sobie lezala ? dzisiaj ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
16 sierpnia 2011r. o 17:57
a mi się na Orce podoba. Brakuje tylko pomiaru czasu ślizgu w rurach tak jak jest np w Polkowicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 21:07
Ogólnie na orce jest ok,tylko śmierdzi pod natryskami z odpływów i w toaletach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antysmrod niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 23:40
~aaa napisał(a): Ogólnie na orce jest ok,tylko ?mierdzi pod natryskami z odp?ywów i w toaletach

To nie pierdz tyle!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.